Pippa Middleton

Pippa Middletonová bude nevěsta! Z ceny prstenu vám spadne brada

Pippa Middletonová bude nevěsta! Z ceny prstenu vám spadne brada
Zdroj: Profimedia

Chystá se svatba roku! Sestra vévodkyně Kate se konečně dočkala a její přítel - britský miliardář James Matthews - ji za velmi romantických okolností požádal o ruku. Nejprve ale podle tradice přišel za otcem snoubenky...

Pippa Midletonová (32) nosí na ruce pěkně drahý prsten od britského miliardáře Jamese Matthewse (40), který ji minulý týden požádal o ruku, informuje britský Daily Mail. Jak prozradil kreativní ředitel 77 Diamonds David Allen, hodnota takového zásnubního kroužku se pohybuje kolem 200 tisíc liber (téměř 6,5 milionu korun)!

Než své nastávající ale James položil onu stěžejní otázku, nejprve navštívil jejího otce. "James ctí tradice a chtěl, aby celá záležitost proběhla přesně tak, jak se sluší a patří. To znamená, že otce Pippy o její ruku požádal ještě předtím, než poklekl před ní. Mike a Carol jsou nadšení. Mají Jamese moc rádi,“ sdělil novinářům blízký rodinný přítel.

Související obsah

Pippa s vlivným manažerem chodí asi rok. Jak dříve přiznala, předtím na vztahy příliš štěstí neměla. Nejprve chodila s bankéřem Nico Jamesem, s tím ale šťastná nebyla. Teď je konečně spokojená a rodiče si mohou mnout ruce. Jedna dcera je manželkou korunního prince a druhá bude ženou miliardáře.

Pippa Middletonová vzbudila velký rozruch už na svatbě své sestry Kate. Její krásu probírala světová média a dodnes se hovoří o nádherných šatech, které jí padly jako ulité.

Ačkoli má James na svém kontě pořádnou sumu peněz, rozhodně není zhýčkaný. "Už odmala velmi tvrdě makal. Vydělal si opravdu hodně peněz. Je to velký dříč. Je to chytrý chlap a skvělý kamarád,“ prohlásil Jamesův přítel.

Ačkoli dřít bídu s nouzí James rozhodně nemusí, místo pro zásnuby vybral podle srdce. Před Pippou proto poklekl v oblasti Lake District - na romantickém místě, které mají oba nejraději. Pro někoho je tato oblast možná "obyčejná", pro zamilovaný pár má ale magické kouzlo.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz