Pohřbení zaživa

HOROR! Žena přežila pohřbení zaživa. Teď popsala, jaké to bylo

HOROR! Žena přežila pohřbení zaživa. Teď popsala, jaké to bylo
Zdroj: facebook

Děsivý zážitek má za sebou žena, kterou její partner po hádce zaživa pohřbil. Teď se rozhodla svěřit, jaký to byl pocit.

Stacey Gwilliamovou napadl její snoubenec Keith Hughes při procházce na poloostrově Gower v Jižním Walesu. Dvojice se pohádala a Hughes se tak rozčílil, že chtěl přítelkyni uškrtit. Sedl si na ni a začal ji zasypávat listím a hlínou. Nakonec ji nechal ležet v mělkém hrobu na pláži a myslel si, že tam žena zemře. Případ se stal minulý rok v červenci, jen pár dní potom, co ji požádal o ruku.

Stacey se teprve po roce rozhodla světu svůj traumatický zážitek popsat. V pořadu Good Morning Britain popsala, jak se probudila v pasti a viděla jen rozmazané odstíny hnědé a zelené barvy. Pokusila se vstát, ale tíha na jejích prsou byla příliš velká, nedokázala ani natáhnout ruce.

Její touha žít ale byla silnější než smrt. V zoufalství se pokoušel hlínu škrábat nehty, aby si alespoň trochu uvolnila ruce. Jako zázrakem se jí postupně podařilo proškrábat až na povrch. "Nemohla jsem dýchat, nemohla jsem se vůbec pohnout. Bylo to, jako bych byla ochrnutá. Snažila jsem se pochopit, co se kolem mě vlastně děje," řekla.

Související obsah

Chtěla vstát, ale nešlo to, neměla dostatek sil. Dokázala jen minimálně hýbat prsty a používat nehty. Nakonec se jí podařilo uvolnit a vratkým krokem se snažila dostat z místa pryč. Její cesta skončila u místního golfového klubu, kde zkolabovala a spadla na zem. Členové klubu zalarmovali policii a záchranáře.

Její zranění byla natolik vážná, že musela být v umělém spánku dlouhých 26 dní. I teď potřebuje k pohybu hůl a trpí záchvaty paniky. Snoubenec a kulturista Hughes byl už za napadení Stacey trestaný několikrát, vždy ho ale vzala zpátky.

Při výslechu policistům řekl, že ji nikdy nenajdou. Když mu policisté řekli, že Stacey žije, byl v šoku. Podcenil její sílu. Soud ho odsoudil na doživotí s možností odvolat se po osmi letech. Stacey se svěřila, že i když je ve vězení, stále z něj má strach. Díky pomoci rodiny a přátel ale věří v nový začátek života.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Snoubenec udělal ženě něco neuvěřitelně krutého! Prožila si peklo, na které nezapomene

Žena byla pohřbena zaživa! Udusila se, než ji stihli vyhrabat

mom
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz