Sex

Sexy učitelka spala se studentem. Škola mě neudržela na uzdě, tvrdí

Sexy učitelka spala se studentem. Škola mě neudržela na uzdě, tvrdí
Zdroj: facebook

Měla se starat o jeho vzdělání ve škole, přitom ho ale učila něco úplně jiného. Učitelka Mary Beth Haglinová si začala se svým studentem. Sama ale vinu necítí, prý za to může škola, která vztah tolerovala.

Jí bylo 24 jemu 17, za normálních okolností by tento věkový rozdíl nebyl nijak dramatický, to by ale ona nesměla být jeho učitelka. Románek se rozjel na jedné ze škol v Linn County v Iowě. Dnes už bývalá kantorka Mary, která je obvině ze sexuálního zneužívání svého žáka, viní ze svého jednání školu.

Vedení školy prý o jejím poměru se žákem vědělo, dlouho ho tolerovalo a tvářilo se, že se nic neděje. Sebe vidí jako oběť selhání úředníků. "Nevyhýbám se tomu. Neutíkám od toho. Čelím tomu přímo, tváří v tvář," řekla.

Ze všeho viní předcházející vztahy, kdy ji partneři zneužívali. Stejnou vinu připisuje i škole, která ji prý nedokázala udržet na uzdě. Tvrdí, že místo toho, aby ji během vyšetřování vyhodili, pouze ji přesunuli do jiné školy. To dokazují i dokumenty.

Související obsah

Zdroj: facebook

Podle místní televize opravdu střídala jiné školy v okolí. Teď svoji bývalou školu obviňuje z toho, že raději případ zatajila, místo aby ho řešila. Prý se bála negativní publicity a pohoršení, které by to vyvolalo. "Věděli, že jsem s ním spala už od února, přesto to tolerovali," dodala s tím, že svého jednání lituje. Hrozí jí dva roky vězení.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz