Pokémon GO

S Pokémony v posteli: Šílenství proniklo i do ložnic. FOTKY

S Pokémony v posteli: Šílenství proniklo i do ložnic. FOTKY
Zdroj: Thinkstockphotos

Pokémoni prorazili už i do ložnic. Pokud vám nestačí sbírat Pokémony pouze na ulici, máte další možnost, kam se pro ně vydat a jak s nimi naložit.

Že Pokémoni ještě nevymřeli, už všichni víme. Po ulicích pobíhají davy hráčů, kteří loví tyto malé kreslené bytosti pomocí mobilní aplikace. Tento fenomén už narostl do takových rozměrů, že inspiroval i novou řadu erotických hraček.

 

Australská firma vyrábějící sexuální hračky se rozhodla využít potenciál Pokémonů ve svůj prospěch. Vytvořila sexuální pomůcky, které mají tvary i názvy inspirované Pokémony. Série se jmenuje PokéMOAN, výstižný název si angličtináři jistě dobře přeloží, protože "moan" znamená anglicky sténat.

Související obsah

Barevné silikonové pomůcky kopírují přímo postavičky. Bulby vznikl podle zeleného Bulbasaura a má velkou hlavičku tlustou pět centimetrů. Modrý Squirty podle želvího Pokémona má na boku vystouplý želví krunýř pro intenzivní stimulaci intimních partií. Červený Charmy je tenčí a má do špičky vyvedený konec připomínající ohnivý ocas. Piky je navržen podle nejznámějšího Pokémona Pikachu a představuje žlutý anální kolík. Bizarní hračky si můžete pořídit za 50 dolarů, tedy v přepočtu za 1200 kč.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz