Soutěž

Poslední soutěžící Tváře odhaleni! Kdo podle vás vyhraje? ANKETA

Poslední soutěžící Tváře odhaleni! Kdo podle vás vyhraje? ANKETA
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Druhá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas už zná jména všech soutěžících. Dosavadní šestici doplní herec Miroslav Etzler a zpěvačka Markéta Procházková.

A je to venku! Teď už znáte kompletní osmičku soutěžících, kteří se pro vás každý týden budou proměňovat v pěvecké hvězdy. V show Tvoje tvář má známý hlas 2 se představí Ivana Jirešová, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Slováčková, Jan Cina, Marta Jandová, Miroslav Etzler a Markéta Procházková.

Vyhrát může skutečně každý, už na podzim se uvidí, kdo se s náročnými proměnami popere nejlépe. Kdo má podle vás největší šanci vyhrát?

Miroslav Etzler

Jeden z nejznámějších českých herců se narodil v Ostravě. Vystudoval JAMU v Brně a působil v mnoha divadlech včetně Národního. Se svou partnerkou Vilmou Cibulkovou založil divadelní agenturu a hostují v divadlech po celém Česku.

Proslavila ho především role v seriálu televize Nova Pojišťovna štěstí. Zahrál si také v Soukromých pastech v epizodě Tatínkova holčička. Kromě toho zazářil v celé řadě filmů, za všechny můžeme jmenovat například Jak se krotí krokodýli.

Markéta Procházková

Že vám tohle jméno nic moc neříká? Tahle mladá zpěvačka už má na kontě spoustu úspěchů - ať už pěveckých nebo hereckých. Narodila se v Jihlavě, v roce 2003 vyhrála pěveckou soutěž Jihlavský slavík a stala se také absolutní vítězkou televizní soutěže Rozjezdy pro hvězdy.

Související obsah

V současné době je úspěšnou muzikálovou herečkou. Zahrála si také v nováckém seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde ztvárnila romskou kuchařku Zuzanu Červeňákovou.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz