Na baru

Linda Finková hostem Na baru: Jak si užila Tvář a co teď chystá

Linda Finková hostem Na baru: Jak si užila Tvář a co teď chystá
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Dnešním hostem pořadu Na baru je zpěvačka a moderátorka Linda Finková, která působila jako hlasový poradce v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Stýská se jí po spolupráci se soutěžícími? Čemu se nyní věnuje a jak oslaví svátky? Krásnou mámu dvou dětí dnes vyzpovídá moderátorka Veronika Petruchová.

Talentovaná Linda Finková se zapsala fanouškům do paměti především jako zpěvačka. V poslední době však také jako hlasová koučka v soutěži TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, kde soutěžícím pomáhala v první i druhé řadě. Jak se jí práce ve Tváři líbí? Stýská se jí a přijala by i práci v jejím pokračování? Kterému soutěžícímu nejvíce fandila?

Zpěvačka svůj talent předvádí často také v muzikálech. Na který nejraději vzpomíná a jakou roli by si ještě ráda vyzkoušela? Má při svém vytížení čas se věnovat dabingu? Řeč přijde i na odlehčenější témata. Nakoupila už vánoční dárky a jaké má na svátky plány? Mají v rodině nějakou štědrovečerní tradici?

Související obsah

Budeme se ptát také na osobní život Finkové, která je bývalou manželkou herece Richarda Genzera. Jak dlouho jí trvalo se s rozpadem manželství vyrovnat? Je teď po jejím boku někdo jiný? Zpěvačka má s bývalým manželem dvě děti - dceru Viktorii a syna Matyáše. Poznamenal je rozchod rodičů?

Pořad Na baru začíná už DNES v 17:30. Moderátorka Veronika Petruchová položí i vaše otázky.


Talkshow Na baru sledujte ZDE!

Archiv pořadu Na baru se všemi odvysílanými díly najdete na Novaplus.cz.
 

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz