Libor Stach

Do Ordinace míří nový krasavec: A hned omdlel při natáčení!

Do Ordinace míří nový krasavec: A hned omdlel při natáčení!
Zdroj: Archiv TV Nova

Už v úterý 30. srpna se na obrazovky vrací oblíbený seriál televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2. A kromě toho, že se můžete těšit na staré známé, zamíchají kartami i zcela nové postavy. Mezi nimi i začínající lékař Adam.

Je mladý, je krásný a sebevědomí mu nechybí, takový je nový doktor Adam Svoboda, kterého si v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zahraje Libor Stach.

Do Kamenice přichází jako čerstvý absolvent medicíny a myslí si, že práci na chirurgii zvládne levou zadní. Jenže brzy narazí na drsnou realitu a nejednou se tak dostane do pořádného maléru.

Pro Libora je Ordinace prvním seriálem, ve kterém si zahraje, prozradil ale, že zpočátku pro něj natáčení nebylo vůbec jednoduché. Dokonce ho museli křísit, nezvládl totiž hned svou první operaci. "Bylo asi sedm ráno a na place bylo hrozné dusno. Poprvé jsem dostal přes ústa roušku, asi mi ji trošku víc utáhli a jak jsem tam stál nad těmi orgány, které byly sice prasečí, ale skutečné, omdlel jsem," svěřil se Libor.

Související obsah

Jak se mu zatím v Ordinaci líbí, co má s Adamem společného a jak to má s láskou? Celý rozhovor s hercem Liborem Stachem si můžete přečíst na NOVA Plus.

Nové díly oblíbeného seriálu můžete sledovat od 30. srpna každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

mom, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz