Jiří Prskavec

Nový moderátor sportu na Nově: Jak se vám Prskavec líbil? VIDEO

Jiří Prskavec nadchnul Česko, když si dojel na rozbouřeném vodním kanále v Riu pro bronzovou medaili. Dnes si sympatický mladík vyzkoušel novou roli - moderátora sportovních zpráv na TV NOVA.

Nešlo přitom o dopředu připravenou akci, ale o momentální nápad štábu Snídaně s Novou, kterou bronzový olympionik v pátek ráno jako host navštívil.


I když Jirka roli moderátora zvládl velmi dobře, přiznal se, že hlavně ze začátku měl pořádné nervy. "Nikdy jsem takhle sám před kamerou nestál, nebylo to snadný, ale nakonec jsem si to užil," usmíval se bezprostředně po své moderátorské premiéře Prskavec.


A slíbil, že jestli dostane podobnou nabídku i v budoucnu, asi do toho půjde znovu. I když přiznává, že měl hodně stažený žaludek.


Sportovní noviny s Jiřím Prskavcem:


Sympatický kajakář, který do redakce vzal medaili, kterou si z olympiády v Riu přivezl, se svěřil, že cenný kov už je poněkud opotřebovaný. 


Je to proto, že Prskavec se chce o olympijskou radost podělit s každým, kdo o to požádá a bronzová "placka" tak už prošla velkým množstvím rukou, které ani on sám už nedokáže spočítat.Medaili s sebou samozřejmě nebude nosit věčně. "Doma mám zvláštní vitrínku na medaile, tak ji tam na čestné místo dám," slibuje olympionik, který doufá, že nebude chybět za čtyři roky na olympijských hrách v Tokiu.


Prskavec se také svěřil, že podobný zájem médií nikdy nezažil a diář má teď plný od rána do večera. Až má trochu strach, že nezvládne pořádně natrénovat na blížící se závod světového poháru v pražské Troji.


A co fanynky? Nedostal už Jirka nějakou nabídku k sňatku? "To snad radši ne. Já mám přítelkyni a ta by to jen tak nenechala. Hodně si mě teď hlídá," směje se Prskavec.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz