Video

Chlapeček bez půlky hlavy oslavil dva roky! Takhle se mu teď daří

Chlapeček bez půlky hlavy oslavil dva roky! Takhle se mu teď daří
Zdroj: facebook

Před dvěma roky nikdo nevěřil, že přežije porod. Malý Jaxon Emmet Buell svůj boj ale nevzdal a své druhé narozeniny si náležitě užil. Rodiče mu na sociální síti založili stránku, kde se dělí o své radosti i strasti.

Jaxon se narodil se vzácným syndromem, kvůli kterému mu chybí velká část lebky a mozku. Lékaři na komplikace přišli už v 17. týdnu těhotenství a mamince doporučili, aby těhotenství přerušila. "Kdo jsme, abychom o tom rozhodovali? Jak bychom se potom dozvěděli, jestli by to třeba nezvládnul," odmítla tehdy maminka. Teď její syn oslavil druhé narozeniny.

Život s takto postiženým dítětem není jednoduchý, rodiče si ale snaží užívat každý den, mohl by to totiž být jeho poslední. "Každý den se budím s tím, že dnešek je možná poslední den, kdy žije, že zítra tu s námi už nemusí být," svěřila se matka. Oba jsou si vědomi toho, že o syna s největší pravděpodobností brzy přijdou.

Související obsah

Matka prozradila, že několikrát denně mívá záchvaty a často zvrací, navzdory tomu se podle jejích slov chlapcův zdravotní stav zlepšuje. Doplnila, že je šťastný a pořád se směje.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KRUTÝ OSUD: V 6. měsíci těhotenství jí oznámili, že je miminko nemocné. Musela udělat životní rozhodnutí

FOTO PRO OTRLÉ: Po porodu přišel obrovský šok! Když se matka na miminko podívala, zůstala jako přikovaná

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz