Nemoc

Mladíka trápí obří penis. Nechodí proto ani do školy. FOTO UVNITŘ

Mladíka trápí obří penis. Nechodí proto ani do školy. FOTO UVNITŘ
Zdroj: buzzkenya.com

Většina mužů touží po větším penisu. Ale ne všichni. Jeden africký mladík by naopak dal všechno za to, aby se jeho chlouba zmenšila. Klidně i na desetinu současné velikosti.

Dvacetiletý Keňan Sorence Owiti Opiyo totiž trpí extrémně vzácnou chorobou, kvůli které je jeho mužství velké jako dítě. Svými rozměry zdatně konkuruje mladíkovým stehnům.


Jak upozorňuje portál Buzz Kenys, který jeho příběh popsal, Sorencova zdravotní indispozice je tak výjimečná, že nemá ani jméno a nejspíš je jediným mužem v Keni, který musí s takhle obřím znetvořeným penisem žít.


Jako by to nestačilo, Sorence měl i hodně těžké dětství - rodiče mu zemřeli krátce po pátých narozeninách a o sirotka se tak musela starat babička.

Zdroj: buzzkenya.com


Když bylo hochovi deset, všimla si babička, že něco není v pořádku. Na penisu se totiž vnukovi utvořil podivný výrůstek připomínající puchýř a začal otékat.


Související obsah


Lékaři sice zakročili operací, ta ovšem přinesla jen krátkodobou úlevu. Když Solencův penis začal narůstat do monstrózních rozměrů, musel mladík přestat do školy, aby unikl posměškům a šikaně spolužáků.


V dohledné době čeká mladého Afričana další operace, která by snad měla definitivně podivnou poruchu zlikvidovat. Na zákrok se skládá jak rodina, tak dárci.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TATÉR U SOUDU: Dívka si chtěla nechat vytetovat znak Jin Jang. Když uviděla výsledek, málem omdlela!

Máma v šoku: Neuvěříte, co našla po rozmrazení v hrnci místo válečku vepřového

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz