Výměna manželek

Láďa z Výměny vybouchl vzteky: Vadí mu, že ho chválil kamarád

Láďa z Výměny vybouchl vzteky: Vadí mu, že ho chválil kamarád
Zdroj: TN.cz

František z Hradce zkontaktoval TN.cz, aby vychválil svého "starého známého" Láďu. Krásnými slůvky nešetřil, dokonce řekl, jak mu Láďa v minulosti pomohl. Účastník Výměny ale z hovoru neměl radost, právě naopak. Telefonát ho nečekaně dopálil.

"Znám ho přes 20 let a není to špatný člověk," pronesl na adresu Ládi z Výměny manželek František B., který ho prý zná ještě z doby, kdy dělal taxikáře v Hradci Králové.

Svého kamaráda František vychválil až do nebe a protože údajně ztratil na Láďu kontakt, poprosil, abychom mu jeho číslo předali. "On by mě určitě rád viděl," řekl přesvědčeně. To se ale pořádně přepočítal.

Související obsah

"Neznám ho," rozzuřil se Láďa, když jsme mu o starém známém řekli. O Hradci Králové, odkud by se měla dvojice znát, nechtěl ani slyšet. "Pomohl jsem více lidem a všichni mě podrazili. Ten život tam jsem nechal za sebou, neznám ho," zdůraznil.


Co Láďa po Výměně vzkázal Monice? Podívejte se zde:

Nelíbilo se mu ani to, že ho "přítel" tak vychvaloval. Na kritiku z okolí si prý už zvykl. Lidé, kteří ho znají, mu teď hodně pomáhají a stojí při něm, dokonce dostává nejrůznější nabídky zaměstnání - a to je pro něj nejdůležitější. "Negativní věci mě hodně nabíjí. Dostal jsem i práci, mám vlastní auto," přiznal.

Související obsah

Jestli oba muže spojuje temná minulost, na kterou chce Láďa zapomenout, nebo se opravdu neznají, tak zůstává ve hvězdách. Výměna manželek mu ale nakonec hodně dopomohla k lepšímu životu. Teď Láďa doufá, že se vše co nejrychleji vrátí k normálu a bude moct žít opět svůj život.

Další díl Výměny manželek startuje už dnes ve 20:20 na TV Nova!

lud, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz