Vibrátor

V dívce se zasekl vibrátor! Přítel ho vyndaval vidličkou i kleštěmi

V dívce se zasekl vibrátor! Přítel ho vyndaval vidličkou i kleštěmi
Zdroj: facebook

Opradovým trapasem dopadly sexuální hrátky mladého páru ve Walesu. Uvnitř dívky se zasekl vibrátor a nakonec se úplně ztratil. Její přítel se snažil hračku zachytit pomocí vidličky i nářadí na grilování, nakonec ale museli do nemocnice.

Emma Phillipsová si chtěla s přítelem užít příjemný večer. Sexuální hrátky se ale zvrhly v trapný i hodně nepříjemný zážitek, když se 24leté dívce v zadku zasekl údajně 18centimetrový vibrátor. Emma si nejdřív ničeho nevšimla a myslela si, že partner Lee Miller už hračku schoval.

"Pak jsme ho hledali všude, hlavně pod postelí, kdyby náhodou vypadl. Když jsem si ale lehla na břicho, cítila jsem, jak ve mně vibruje. Zasekl se opravdu hluboko," popsala dívka. 29letý přítel se pak snažil hračku zachytit a vytáhnout zpátky.

"Lee chvíli navrhoval různé věci. Použil druhý konec vidličky, kterou už nikdy nepoužijeme, a říkal, že v jednu chvíli ho cítil, ale byl moc daleko," dodala Emma. Potom zkusil sexuální pomůcku vyndat pomocí kleští a vidlice na grilování, píše DailyMail.

 

Po hodině snažení si dvojice uvědomila, že bude muset zavolat záchranku. "Kolem sedmé ráno mě čekal ten nejtrapnější hovor v životě. Operátor na lince mi řekl: 'Přesně mi popište váš problém a co se stalo', a tak jsem to udělala," vypráví Emma.

Do pěti minut přijeli záchranáři, kteří šokovanou dívku i jejího partnera převezli do nemocnice ve waleském Wrexhamu. Lékaři ji pak poslali na rentgen, kde zjistili, že budou muset Emmu uspat, protože vibrátor se dostal až do střev a extrakce by byla při vědomí moc bolestivá.

Pokud by se to nepovedlo, museli by navíc dívku operovat. "Nejdřív jsme to brali jako legraci, co jiného taky dělat. Když mi ale řekli, že dokud se neprobudím, nebudu vědět, jestli mě museli rozříznout nebo ne, bylo to docela děsivé," dodala Emma.

Související obsah

Všechno ale dobře dopadlo a Emma se i přes prvotní pocit trapnosti rozhodla svěřit. "Je kolem toho hrozně velké tabu, přitom to může být opravdu nebezpečné. Někteří lidé se tak stydí, že pomoc nevyhledají a pak jsou nemocní nebo dokonce zemřou. To by se nemělo stávat," vysvětlila Emma.

S celou věcí se nakonec svěřila i svým rodičům, kteří hlídali její 2letou dceru, zatímco chtěla strávit večer s přítelem. A ocenila také přístup lékařů. "Chtěla bych jim moc poděkovat, byli opravdu úžasní, pořád mě ujišťovali, že takových případů mají mraky," uzavřela dívka.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODVAŽTE SE: Tohle jsou sexuální hračky, které vás v posteli pořádně rozpálí!

BIZARNÍ: Muž skončil po sexu v nemocnici. Neuvěříte, co mu lékaři našli mezi půlkami!

10 nejčastějších zranění při sexu
Může ti masturbace uškodit? MŮŽE!

epa, TN.cz

K tématu Vibrátor

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz