Zajímavosti

Přehřátý vibrátor spustil požární poplach. Žena hasičům tvrdila, že tu věc nezná

Přehřátý vibrátor spustil požární poplach. Žena hasičům tvrdila, že tu věc nezná
Ilustrační foto | Zdroj: Getty Images

Pořádný trapas zažila Belgičanka, která zburcovala hasiče kvůli strachu z požáru. Ve svém bytě ucítila spáleninu a netušila, odkud vychází. Když vyšlo najevo, že zápach způsobil přehřátý vibrátor uložený v dřevěné škatuli, zmohla se jen na jedinou větu. "Páni, co to je?" reagovala zahanbeně a zapírala, že by sexuální hračku někdy viděla.

Aby byl sex natolik žhavý, že by spustil požární poplach, to se jen tak nevidí. Žena z belgického Turnhoutu to ale dokázala. Její zkušenost, kterou prožila zhruba před měsícem, sdílela řada médií včetně britského deníku Daily Star nebo rakouského webu oe24.

I hasiči se shodují, že tak kuriózní výjezd dosud nezažili. Belgičanka si je přivolala poté, co byt zaplnil zápach spáleniny. Nemohla najít zdroj nepříjemného zápachu a ze strachu z požáru raději požádala o pomoc profesionály. Ti si na to vzali termokamery, aby ohnisko dokázali lokalizovat.

Související obsah

​V dřevěné bedně na ně pak čekalo velké překvapení. Zjistili, že podivný smrad způsobil přehřátý vibrátor. Žena najednou začala předstírat, že sexuální pomůcku nikdy neviděla. "Páni, co to je?" reagovala podle hasiče Nicka Eelena.

"V určitou chvíli došlo ke zkratu v baterii vibrátoru. Teoreticky se silikon jen roztaví a je po všem, ale pokud je takové zařízení umístěno na hořlavém místě, jako je v tomto případě dřevěná krabice, mohlo by hrozit nebezpečí požáru," upozornil.

Incident je podle něj varováním, že je potřeba být při užívání podobných zařízení, která jsou napájena bateriemi, vždy velmi opatrný. Dodal ale, že nebezpečí požáru z přehřátého vibrátoru bylo jeho první zkušeností.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz