Autobus

Luxusní domov na kolech. Uvnitř má sprchu, letiště i garáž!

Luxusní domov na kolech. Uvnitř má sprchu, letiště i garáž!
Zdroj: Profimedia

Cestování v pohodlí domova? Zní to sice jako protimluv, ale pokud máte zbytečných deset milionů korun, můžete si ho dopřát. Výrobce obytných aut Morelo představil svoji novou řadu Empire Liner. V jejich "domě na kolečkách" můžete mít dokonce i garáž na další auto!

Morelo Empire Liner je dlouho očekávanou novou řadou německého výrobce luxusních obytných aut. A i tentokrát dostála automobilka slovu luxusní - nová řada aut je skutečně přepychovým domem na kolečkách, který si můžete nechat upravit podle svých představ.

Nejmenší model této řady Empire Liner 90 L začíná svoji délku na úctyhodných deseti metrech (bez deseti centimetrů), zatímco největší model 110 GSO je protažený téměř na dvanáct metrů. Uvnitř tak můžete vykouzlit nádherný domov.

Související obsah

V tomto "autobuse" můžete vedle lůžek a jiných běžných věcí třeba nechat vybudovat garáž pro osobní auto. Vůz má podlahové vytápění, sprchu, toalety i kuchyňku. Nejúžasnějším místem, ale asi bude prostorné dvojlůžko typu letiště. Nad ním se můžete přímo z postele kochat hvězdnou oblohou, protože místo střechy má Empire Liner obří panoramatické okno.

"Strávili jsme téměř rok navrhováním a vývojem a věříme, že nadšenci do karavanů i laická veřejnost, bude ohromena kvalitou zpracování a pozorností k detailu," prohlásil mezinárodní obchodní manažer firmy Andreas Wolfer-Heimann.

Související obsah

Za tento luxus si ovšem také řádně zaplatíte. V přepočtu přijde v základní výbavě na zhruba deset a půl milionu korun.

tn.cz / gar

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz