Bydlení

Levně a originálně: Vyrobte si nábytek ze starých jízdních kol!

Levně a originálně: Vyrobte si nábytek ze starých jízdních kol!
Zdroj: Profimedia / instagram

Kolo je asi jeden z nejekologičtějších dopravních prostředků, které člověk vymyslel. Ale i jízdní kolo jednou doslouží a co pak s ním? Nemusíte ho vyhodit, ze starých kol se dá vyrobit krásný nábytek, který vám bude závidět každá návštěva!

Občas člověka napadá, co se starým krámem, na kterém se už nedá jezdit. Vyhodit? To by byla škoda! Přinášíme vám inspiraci, jak si díky starému bicyklu můžete vyzdobit vás domov. Pokud tento oblíbený prostředek doma nemáte, podívejte se prarodičům na půdu, nebo ho velmi levně můžete pořídit v bazaru. Výsledek jistě bude stát za to.

Kola lze recyklovat poměrně snadno. Stačí jen dostatek fantazie a trošku šikovnosti. Z dílů z jízdního kola se dá vyrobit stůl, lavička a třeba originální židlička. Z kola se může stát i konstrukce pod umyvadlo.

Související obsah

Pokud máte doma kol víc, můžete si z jejich rámů, ale i z ráfků a duší sestavit dokonce křeslo. Krásnou dekorací se stane kolo i na zahradě, kde ze promění ve skvělý květináč.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Bydlení

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz