Píseň

Dojemné loučení s Tomášem Valíkem: Píseň od kamarádky

Dojemné loučení s Tomášem Valíkem: Píseň od kamarádky
Zdroj: facebook.com

Tomáš Valík byl nejen oblíbený herec, ale také kamarád. O tom svědčí i píseň, kterou pro herce složila hudební skladatelka Ladislava Svobodová, která se s představitelem Richarda Zajíčka ze seriálu Ulice přátelila.

"I když stále věřím na zázraky, už jsi doma....Ve chvíli, kdy jsem dodělala tuhle píseň, vstoupil jsi do krajiny... Tomáši Valíku..ráda jsem tě potkala...," napsala zpěvačka a hudební skladatelka Ladislava Svobodová na svém Facebooku, kde se písní s názvem "Prý spíš" loučí se svým kamarádem Tomášem Valíkem.

 

Píseň sklidila na sociální síti úspěch, uživatelé velmi ocenili krásné gesto. "Ladi, nádhera....Tomáš má určitě radost, že jsi se s ním tak krásně rozloučila a že tě potkal. Už je mu jistě dobře," okomentovala píseň Ivana Š.

 

"Trochu ukolébavka k utišení duší..Co nejsou srovnané se smrtí...Jsi božská. Děkuji," reagovala na píseň paní Petra M. "Laděnko, děkuji ti (jen jak zastavit ten proud vytékající mi z očí)," je další z reakcí na sociální síti.

Související obsah

Tomáše Valíka se diváci oblíbili v seriálu Ulice. Herec, který podlehl zákeřné nemoci, vystudoval Obchodní akademii a DAMU, jeho rodiče pracovali v psychiatrické léčebně, kde s nimi herec vyrůstal. Oblíbený herec měl jednu dceru a pocházel ze šesti sourozenců.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Herec Tomáš Valík (†52) poslal přátelům poslední foto před smrtí! Z jeho vzkazu mrazí...

SMUTEK Z ULICE: Šárka Ullrichová stála u smrtelné postele Tomáše Valíka! "Je mi hrozně, byl jako můj brácha"

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz