úspěch

5 věcí, které dělají úspěšní lidé po probuzení. Dělejte je také

5 věcí, které dělají úspěšní lidé po probuzení. Dělejte je také
Zdroj: Thinkstockphotos

Věděli jste, že jak člověk tráví první hodinu po probuzení, může mít pozdější vliv na váš úspěch či naopak? Podle odborníků, nejúspěšnější lidé v byznysu dělají každé ráno 5 zásadních věcí, které jim zajistí produktivní den. Zaručený úspěch!

Lee Biggins, zakladatel a výkonný ředitel CV-Library je zveřejnil. Zahrnuje vytváření úkolů a cílů. "Je důležité, aby každý sám si určil priority a zaměřil se na to, čeho chce ve svém dni dosáhnout," vysvětluje Lee Biggins.

Zde vám přinášíme pět zásadních věcí na úspěšný den podle expertů: 


1. Zacvičte si před prací.
Jít si zaběhat či navštívit fitness před prací je důležité, jak si ani nedokážete představit. Komu by se ale chtělo vstávat o hodinu dříve. Jenže sport po ránu vyčistí vaši mysl a zároveň psychiku a případným problémům budete lépe čelit, budete se cítit lépe a vyrovnaněji.


Richard Branson začíná svůj den jízdou na kole, generální ředitel Square a spoluzakladatel sociální sítě Twitter Jack Dorsey začíná den během na 10 kilometrů a Katherine Power navštěvuje pravidelně každé ráno fitness.

Související obsah


2. Začněte den zdravou snídaní

Nemůžete očekávat produktivitu, pokud nedodáváte svému tělu ty správné látky. Zdravá snídaně je základ dne.
Správný start je jistota. Dáváte své energetické hladině tu nejvyšší možnou podporu. Úspěšní lidé moudře rozhodují o tom, jaké bude jejich první jídlo dne, jelikož na něm nejvíce záleží. Zkuste to taky, začněte svůj den s ovocným salátem, müsli či vařenými vejci.


3. Vymažte nepotřebné e-maily
Mnozí lidé říkají, že byste si svoje e-maily měli nechat až na odpoledne. Ale opak je pravdou. Nejlepší je vymazat nepotřebné e-maily hned po příchodu do práce a případně reagovat na naléhavé dotazy.

Nepořádek ve vaší emailové schránce může vést k několika hodinám promarněnému času a produktivity. Je lepší si to vše řádně projet hned po ránu a pak v tom nemít zmatek. Přeci jenom, několik dalších emailů denně určitě přijde.

Související obsah

 

4. Určete si cíle pro každý den
Je důležité si každý den určit cíle, které si chcete daný den splnit. Ať už jde o cokoliv, vždy je potřeba práci dotáhnout do konce a mít cíle je větší motivace k tomu práci dobře udělat.

5. Nastavte si seznam priorit
Poté, co si nastavíte cíle pro každý den, vytvořte si seznam klíčových úkolů, které musíte dokončit. Sepište si je podle důležitosti a významu, začněte vždy od nejdůležitějšího.
Je to jednoduchý způsob práce a zajistí vám to být produktivní a soustředěný celý den. Stačí si pouze stanovit priority a vše řádně dotáhnout do konce.

mak
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz