Klaun

Tihle lidé děsí Česko: Ukázali, jak vzniklo video s šíleným klaunem

První útok šíleného klauna v Česku mělo zachycovat děsivé video, které se na internetu objevilo před několika dny. Policie později potvrdila, že šlo o nahranou scénku. A ve čtvrtek večer zveřejnili záběry z natáčení sami "herci".

Děsivé video, na kterém klaun zaútočil na projíždějící auto, měla natočit jeho posádka poblíž Ústí nad Orlicí. Muž v převleku hodil na kapotu hadrovou panenku, čímž lidi v autě pořádně vyděsil. Nahrávka kolovala po sociálních sítích, autor ji rozesílal i do médií.

Od začátku však panovala pochybnost o její pravosti. Že je celý útok jenom divadlo, potvrdila po několika dnech i policie. I přesto, že šlo o nejapný žert, hrozí autorům videa tvrdý trest - až 5 let vězení za šíření poplašné zprávy.

Ani to ale viníky neodradilo od částečného prozrazení své identity. Na facebookové stránce nazvané "Klauni ČR" se objevila nahrávka, která ukazuje přípravu a natáčení celé scénky s panenkou. Video "ze zákulisí" má jen 19 sekund.

Související obsah

"Spousta webů, spousta článků, spousta dohad, zda je to pravda nebo ne... jak to bylo ve skutečnosti? Tady je odpověď... MAKING OF," napsal správce zmiňované stránky. Právě podobné facebookové skupiny šíří mezi lidmi fámy, kde se klauni objevili.

Skupinku, která natočila první video, mnozí spojují i s druhou nahrávkou, která měla vzniknout v Česku. Údajně ho natočil řidič nedaleko Hulína na Kroměřížsku. Z auta čekajícího na přejezdu vystoupí klaun a kapotu druhého vozu polije tekutinou z kanystru.

Podívejte se na video z přejezdu:

Klauni na obou videích mají velmi podobný kostým. Také autorům druhých záběrů už je policie na stopě. Video z přejezdu nejdříve řešili strážníci z Hulína, podle nich ale podobný přejezd nikde u obce není. Zabývají se jím proto jiní policisté.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Převleky klaunů se dostaly na nový level! Maskují se už i ženy a nahé provokují muže!

VIDEO JAK Z HORORU: Běželi lesem, když v tom se za nimi vynořil šílený klaun s nožem!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz