Miliardář

Nejoblíbenější šéf: Miliardář dal zaměstnancům auta, byty i šperky

Nejoblíbenější šéf: Miliardář dal zaměstnancům auta, byty i šperky
Zdroj: Twitter

Kdo by nebyl rád, když ho šéf ocení za tvrdou práci pochvalou a navíc třeba finančním nebo dovolenkovým bonusem. Aby ale zaměstnavatel za odměnu rozdával auta, byty a ještě šperky, to se jen tak nevidí. Pracovníci indické firmy Hari Krishna Exports se takové odměny dočkali.

Zakladatel firmy Hari Krishna Exports zaměstnává 5500 lidí, kterým chce dokázat, jak si váží jejich věrnosti a dovedností. V následujících pěti letech proto Savji Dholakia daruje všem svým zaměstnancům vlastní auto a byt.

Jen letos už Dholakia rozdal 1260 vozů, 400 bytů a obrovské množství šperků. Dary přitom dosahují neuvěřitelné hodnoty 7,7 milionu dolarů (téměř 188 milionů korun), informuje CNN.

Související obsah

V porovnání s obrovskými obraty, které jeho firma s diamanty má, se mu však zdá tato částka přiměřená. Uvědomuje si totiž, že bez svých zaměstnanců by takových výsledků nedosáhl.

"Nic není drahocennějšího než naši zaměstnanci," hlásá Dholakia. "Když budeme udržovat naše pracovníky šťastné, Bůh bude dělat šťastné nás," dodává.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Miliardář

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz