Výměna manželek

To tu ještě nebylo: Zdenka bude ve Výměně venčit kozenky! VIDEO

Ve středu večer pokračuje reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jestli se podaří náhradní mamince Zdeňce zlepšit Petrův postoj k nevlastním dětem a jestli dokáže Majka pomoct Romanovi obnovit jeho vztah s manželkou.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Hrušek u Břeclavi, kterou tvoří Majka (35), Petr (39), synové Daniel (14), Zdenek (4) a dcera Dominika (13). Na druhé straně se seznámíme se Zdenou (37), Romanem (38) a dcerami Káťou (9) a Klárou (5), kteří žijí ve Volarech.

Velký zápřah v náhradní rodině čeká zejména na Zdenku. Z počátku bude mít velké problémy s Petrovou zálibou v alkoholu, ale zabrat jí dají i děti. A to především nejstarší Daniel. Je totiž ve věku, kdy má pocit, že všichni jsou proti němu.

Související obsah

Pravdou ovšem je, že mu nevlastní otec Petr nedává dost lásky a podpory. Všechno co Daniel udělá, je špatně. To se snaží Zdenka změnit. S Danielem to ale není vůbec jednoduché. Má i velké problémy ve škole. A i když se s ním Zdenka učí, známky tomu neodpovídají. Zdá se jí, že špatné výsledky nosí naschvál.

Mimo rodiny se musí Zdenka postarat i o hospodářství. Například venčení koz pro ni bude nezapomenutelný zážitek. Výměnu manželek sledujte ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO. 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz