Strach

Strach v obchodě s jídlem: Při vybalování utekl z banánů pavouk!

Strach v obchodě s jídlem: Při vybalování utekl z banánů pavouk!
Zdroj: Profimedia

Nepříjemný zážitek čekal o víkendu na zaměstnance supermarketu Tesco v Kladně. Při vybalování banánů tady utekl velký pavouk.

Věc, ze které většině lidí naskakuje husí kůže, se stala realitou pro zaměstnance kladenského Tesca. Při vybalování banánů totiž měl z krabice vylézt velký pavouk a utéct. Mezi pracovníky se začal šířit strach, než totiž došlo k odchytu zvířete, zůstala prodejna otevřená.

"Zaměstnancům bylo řečeno, že v noci po zavření obchodu přijel nějaký pán a pavouka odchytil. Ale to je dost nereálné, když se vezme v úvahu velikost obchodu. Takže s největší pravděpodobností tam pavouk stále někde je a obchod funguje dále jakoby nic. Co jsem mluvil s některými zaměstnanci, mají z toho docela strach. Nejhorší je, že to věděli, že tam běhá jedovatý pavouk, a obchod neuzavřeli. Ohrozili spoustu lidí, co tam šli zrovna nakoupit," napsal do redakce TN.cz jeden z obyvatel Kladna.

Související obsah

Že skutečně při vybalování ovoce narazili zaměstnanci na pavouka, potvrdil i mluvčí společnosti Tesco. "Ano, můžeme potvrdit, že v našem obchodě v Kladně se v balení banánů objevil nespecifikovaný druh pavouka. Následně byla přivolána odborná firma, která provedla odchyt," řekl Václav Koukolíček. Vyvrátil tak obavy místních, že by se pavouk v prodejně i nadále vyskytoval.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz