Výměna manželek

Hádka ve Výměně málem skončí bitkou! "Jsi špína," seřvou Lucii

Už ve středu večer se můžete těšit na další díl reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli si pořádkumilovná Kristina poradí v chatě na samotě u lesa a zda se dokáže svéhlavá Lucie přizpůsobit úplně jinému chodu romské domácnosti.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Frýdku-Místku, kterou tvoří Kristina (26), Lukáš (27), syn Sebastian (3) a Žaneta (17), kterou mají v pěstounské péči. Na druhé straně se seznámíme s Luckou (25), Bohušem (36) a dcerami Eliškou (1,5) a Vendulkou (2), kteří žijí v Návsi.

Z počátku se bude zdát, že život manželek v náhradních rodinách proběhne v poklidu a bez větších problémů. Už po pár dnech se ale ukáže, že o vyhrocené momenty nebude nouze. A to zejména kvůli Lucii a jejímu negativnímu vztahu k uklízení.

Lukáš je od Kristiny zvyklý, že už ráno vysává, uklízí a je vyleštěný byt. Na to ovšem jeho náhradní manželka Lucka není zvyklá a rozhodně není připravená na to, aby něco měnila.

To bude ostatně pociťovat i Kristina v její domácnosti. Postupem času tam začne objevovat špinavé prádlo, neumyté uklizené nádobí, nepořádek v koupelně atd.

Související obsah

Během posledních dní Výměny manželek se Lukáš rozhodne ukázat Lucii typický romský večírek, který měl být příjemným rozloučením. Příjemné posezení pokazí Kristinina sestra, která se do Lucie dost ostře pustí. A lítat budou opravdu silná slova. 

Výměnu manželek sledujte už ve středu od 20:20 na Nově. Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drama mimo Výměnu: Sousedka oznámila, že našla gaye Lukáše mrtvého!

Život Moniky z Výměny se dva měsíce po natáčení otočil vzhůru nohama. Přišla skoro o všechno!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz