Divočák

Divočák na Nymbursku zranil myslivce. Ten skončil v nemocnici

Divočák na Nymbursku zranil myslivce. Ten skončil v nemocnici
Zdroj: TV Nova

Krvavé drama se odehrálo u obce Straky na Nymbursku. Divoké prase tam na noze poranilo muže, kterého pak musela odvézt záchranka do nemocnice.

Incident se odehrál asi půl hodiny po poledni, patrně při lovu divoké zvěře. Muže u obce Straky napadl divočák. "Poranil ho na stehně. Muže jsme ošetřili a odvezli na chirurgii nemocnice v Nymburku," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Související obsah

Policie případ ani nevyšetřovala, protože jí ho nikdo nehlásil. Jediná svědectví tedy podala posádka sanitky. Podle záchranářů na místě bylo ještě "několik pánů v zeleném", takže šlo patrně o myslivce.

K osudu divočáka měla mluvčí záchranky jen jednu informaci - podle zpráv zasahujících záchranářů "byl zneškodněn".

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz