Vicepremiér Pavel Bělobrádek (39) slaví narození dalšího potomka. Dnes v noci se mu narodila holčička Maruška.
Lidovecký předseda se pochlubil hned v noci na sociálních sítích. "Tak se nám ve 2:20 rozrostl náš blond gang o Marii. Maminka i nejmladší z rodu jsou v pořádku," napsal Bělobrádek na Twitteru. S manželkou Janou má syna Josefa (4) a dceru Anežku.
Tak se nám ve 2:20 rozrostl náš blond gang o Marii. Maminka i nejmladší z rodu jsou v pořádku.
— Pavel Bělobrádek (@PavelBelobradek) 24. listopadu 2016
Mezi předsedy vládních stran tak poskočil na druhé místo v počtu potomků. Šéf ANO Andrej Babiš má čtyři děti, předseda ČSSD má dvě.
Pavel Bělobrádek je od listopadu 2010 předsedou KDU-ČSL. Od ledna 2014 je místopředsedou vlády pro vědu a výzkum. V minulosti na sebe prozradil, že je silně věřící. Víra mu pomáhá také v boji s nemocí. Od roku 2000 trpí roztroušenou sklerózou.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz