žena

"Kluci ode mě utíkali!": Žena (23) popsala život bez vagíny! PŘÍBĚH

"Kluci ode mě utíkali!": Žena (23) popsala život bez vagíny! PŘÍBĚH
Zdroj: facebook.com

Vzácná nemoc Devan (23) připravila o pochvu a na delší dobu i o hrdost, odmítala se ale vzdát naděje, že by někdy mohla mít děti. Nyní má za sebou náročnou operaci a po svém boku milujícího manžela, který ji podporuje. Cesta za štěstím však byla velmi namáhavá a trnitá.

Celých 12 let neměla vůbec tušení, že jí chybí jeden dost důležitý orgán. Když se ale u Devan Merckové objevily obrovské křeče v podbřišku, začala se o své zdraví víc zajímat.

Nejprve navštívila praktického lékaře, ten ale nenašel nic podezřelého a její stav odmítal dál řešit s tím, že se zřejmě jedná jen o předmenstruační bolesti, informuje britský Daily Mail. Její matka se ale odmítla s tímto tvrzením smířit a duchapřítomně vyhledala specialistu. Právě ten zjistil, že Devan trpí vzácným Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauserovým syndromem, který postihuje jednu z pěti tisíc žen na světě.

Neměla pochvu ani děložní hrdlo. Když to zjistila, cítila se být jiná. A stejný názor sdíleli i její spolužáci. "Roky mě šikanovali," svěřila se Devan. "Děti mi říkali kluku a zrůdo a kluci zmizeli vždy, když zjistili, že nemohu mít sex," dodala.
Nepomohla ani operace, kterou Devan v 16 letech podstoupila a která jí zajistila uměle vytvořenou vagínu.

"Prakticky mi vytvořili vaginální otvor na míru, takže jsem mohla mít sex," vysvětlila. Posměšky ale musela snášet dál.
"Bála jsem se otevřít. Bála jsem se, co si o mě kluci pomyslí," řekla. Nejprve nemohla mít sex, takže bylo těžké najít partnera, který by to akceptoval. Pak se objevil kluk, se kterým ztratila svou nevinnost. Ten se jí ale vysmál a tvrdil, že je divná.

Související obsah

Štěstí ji potkalo až poté, co odešla ze školy - a to v podobě mladého vojáčka Trenta. "Od té doby, co jsme se poznali, se můj život radikálně změnil," zavzpomínala na začátky nového vztahu. Trent na ní žádnou chybu neviděl a rozhodl se Devan vzít. "Nejsem ničím jiná - jen mám kromě plně funkční vagíny uměle vytvořenou," dodala.

Všechno, čím si musela projít, z ní ale udělalo silnější ženu a teď dokonce přemýšlí o tom, že bude mít vlastní děti. Před nedávnem totiž zjistila, že má plně funknčí vaječníky. Sama ale otěhotnět nemůže, jedinou variantou je proto náhradní matka. Devan však doufá, že se vytouženého děťátka dočká.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Youtuberka promluvila o vážném postižení, které jí ničilo život! Jak vůbec může žít se dvěma vagínami?

Ochutnejte ženu svých snů... V hospodě! Na trh přichází vaginální pivo

lud, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz