Operace

Žena si nechala upravit vaginu. Muži to rozřízlo penis!

Žena si nechala upravit vaginu. Muži to rozřízlo penis!
Zdroj: Thinkstockphotos

Na začátku byla operace vagíny, na konci kaluž krve, která se při sexu rozlila mezi souložícími milenci. Na vině byla vada na voperovaném materiálu, po níž v pochvě vznikly ostré "zuby".

Theresa Bertramová začala po porodu trpět inkontinencí a ztratila veškerou sebedůvěru v milostných hrátkách. Bez sexu vydržela dlouhých sedm let, než se konečně rozhodla něco udělat.


Svěřila se do rukou lékařům, kteří jí do vagíny vsadili plastovou mřížku, která měla pomoci s únikem moči a zlepšit sexuální život. Všechno bez problémů fungovalo dva roky.


Jenže v roce 2009 milostné hrátky s partnerem skončily tak, že mužův penis málem skončil rozříznutý vejpůl. "Bylo to, jako by mi v pochvě vyrostly zuby. Jeho bimbas byl úplně rudý a cákala z něj krev," cituje Britku z Brightonu Daily Mirror.


Na prostěradle mezi milenci se rychle šířila krvavá skvrna. "Od té doby se partner mého rozkroku bál a přistupoval k mé mušličce jako by to byla mucholapka a on byl moucha," vzpomíná Bertramová.


Žena si byla jistá, že zranění způsobila voperovaná mřížka. Jenže lékaři jí několik let tvrdili, že vše je v pořádku. Vše se změnilo až předloni, kdy Therese náhle začal z pochvy vytékat hnis a vycházet silný zápach.


Související obsah


Až tehdy lékaři zjistili, že se mřížka částečně rozložila a způsobila hnisavý zánět. Navíc se plast přimknul pomocí chrupavky k pánevní kosti a ztvrdnul, takže opravdu vytvořil jakési zuby.

Podívejte se, jak zákrok probíhá:


Po odstranění mřížky žena trpí silnou inkontinencí a její vagína ztratila veškerý cit. I jiné ženy hlásí vážné pooperační komplikace. Skotsko například použití této techniky už zcela zakázalo.

ČTĚTE TAKÉ:

5 faktů o vagíně k neuvěření! Tohle v učebnicích nenajdete

Nejkrásnější vagíny, které dokáže vyčarovat jen matka příroda

ŠÍLENÉ VIDEO: Její vagina vypadala jako Big Mac! Rozhodla se jít na operaci za sto tisíc, aby mohla mít sex

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz