Svatba

Nevěsta chystala pro ženicha překvapení, skončilo to tragédií

Nevěsta chystala pro ženicha překvapení, skončilo to tragédií
Zdroj: facebook

Velké překvapení na svůj svatební den si nachystala dvaatřicetiletá Brazilka Rosemere do Nascimento Silva. K oltáři ji měl přepravit vrtulník. Ten se ale necelé dva kilometry od cíle zřítil a Rosemere nehodu nepřežila. Ženich se strašlivou zprávu dozvěděl od kněze přímo u oltáře.

Přiletět na svatbu vrtulníkem bylo pro dvaatřicetiletou Brazilku dětským snem. A skutečně, když jí snoubenec Udirley Damasceno požádal o ruku, podařilo se jí vyjednat, že ji na místo svatby přepraví helikoptéra.

Ve čtyřmístném vrtulníku Robinson R44 kromě Rosemere cestovali její bratr, fotografka, která byla v šestém měsíci těhotenství, a pilot. Vrtulník ale na předměstí brazilského Sao Paula havaroval. Pád nikdo nepřežil.

Na Rosemere čekali ženich a tři stovky svatebních hostů. Jen šest z nich vědělo o tom, že si Rosemere připravila takové překvapení. Ženich o tom neměl ani tušení.

"Všechny nevěsty mají nějaký sen a tím jejím bylo přiletět na svatbu helikoptérou, aniž by to někdo věděl," citoval deník Daily Mirror jednoho z organizátorů svatby Carlose Eduarda Batistu. Jemu došlo, že se něco muselo stát, když helikoptéra ve stanovený čas nepřistála.

Související obsah

Když zavolal na letiště, tak mu řekli, že čtyřmístný vrtulník normálně odstartoval. Cesta měla trvat jen 15 minut. Vrtulník ale zřejmě v mlze a dešti zavadil o stromy a spadl do lesa.

Ženich se hroznou zprávu dozvěděl od kněze přímo u oltáře. Ze ztráty milované snoubenky se zhroutil. Příčiny nehody vyšetřuje letecký úřad.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz