Penis

Kazatel zvětšuje penis na počkání! Stačí krátká modlitba. VIDEO

Lidé, kteří se svěří do péče ghanského biskupa, nepotřebují plastickou operaci. Kazatel tvrdí, že dokáže napravit jakoukoliv vadu. Na internetu se objevilo video, kde údajně pomáhá mužům k většímu penisu a aktivnějším spermiím.

Kontroverzní biskup Daniel Obinim prohlašuje, že se dokáže proměnit v jakékoliv zvíře a navštívit tak členy své církve. Umí také vyřešit všechny problémy, s nimiž by se člověk normálně svěřil do péče lékaře, případně plastického chirurga.

"Pokud se vám nějaká část vašeho těla nelíbí, přijďte ke mně. Co byste chtěli? Dokážu všechno. Jestli chcete zvětšit zadek, dokážu to. Větší prsa? S tím vám pomůžu taky. Pokud máte malé mužství, všechno můžu vyřešit, když dosáhnu spirituálních sfér," tvrdí Obinim na své webové stránce, informuje britský portál Daily Mail.

 

Související obsah

Na internetu se také objevilo video, na němž kazatel pomáhá právě mužům s menším penisem nebo problémy počít. Věřící stojí seřazeni v zástupu, zatímco Obinim všechny obchází, některým tře přirození delší dobu, jiné jen chvíli chytne.

Žádné důkazy pro své zázračné ruce však Obinim nemá. Do médií se ale biskup ghanské církve Boží cesta dostal kvůli svým kontroverzním výrokům nebo činům už několikrát. Před dvěma lety oblétla svět nahrávka, na níž Obinim stoupá na břicho těhotné ženě, aby z ní "vyhnal ďábla".

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Penis

Důležité Události

Píše se na Deník.cz