Pes

Dojemné VIDEO: S umírajícím se přijde rozloučit i jeho pejsek

Dojemné VIDEO: S umírajícím se přijde rozloučit i jeho pejsek
Zdroj: reprofoto

Loučení s pejskem patří k nejtěžším věcí k životě. I psi ale těžce nesou, když musí dát sbohem svému páníčkovi. Dokládá to i video, které zveřejnila sestra umírajícího Ryana. Lékaři dovolili, aby ho mohla fenka naposledy vidět. Záběry pak dojaly celý svět.

Přátelství mezi psem a člověkem bývá silnější než leckteré lidské. Když se pak musí rozloučit, je to pro oba náročné. Že i psi nesou ztrátu svého páníčka těžce, dokazuje video, které na Facebooku sdílela sestra umírajícího muže z Kalifornie.

Ryan Jessen nevěnoval pozornost bolesti hlavy s tím, že je to jen migréna. Když se konečně odhodlal dojít k lékaři, ukázalo se, že jde o krvácení do mozku. Musel být okamžitě hospitalizován a zranění nakonec podlehl.

Ještě předtím ale rodina přesvědčila lékaře, aby se mohla se svým majitelem naposledy rozloučit i fenka Mollie. Dojemný okamžik natočila Michelle Jessenová na mobilní telefon. Video už na sociální síti zhlédlo téměř 10 milionů lidí.

"V nemocnici pro nás udělali tu nekrásnější věc. Dovolili nám přivést bratrovu fenku, aby mu dala poslední sbohem. A aby pochopila, proč její člověk nikdy nepřišel domů. Kdybyste znali mého bratra, pochopili byste. Svého pejska opravdu miloval," napsala Michelle k příspěvku.

Související obsah

Na záběrech je vidět, jak je fenka vystrašená. Když ji rodina umírajícího Ryana vyzvedne k němu na postel, očuchává se staženým ocasem a sklopenýma ušima svého páníčka a zoufale se snaží dostat k jeho obličeji.

"Všem děkujeme za nekončící podporu. O pejska se nebojte, necháme si ji. Je součástí rodiny," dodala Michelle v komentáři pod videem. V dalším příspěvku pak doplnila, že srdce jejího bratra dostane 17letý chlapec, který slaví narozeniny na Vánoce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poslední přání dívky na smrtelném lůžku dojímá svět. Koho si přála obejmout?

Pes oddaně čekal celý rok tam, kde se majiteli před rokem ztratil. Čekal ho však smutný konec

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz