Snoubenci

Byli zasnoubeni dlouhých 17 let! Nevěsta zemřela 2 dny po svatbě

Byli zasnoubeni dlouhých 17 let! Nevěsta zemřela 2 dny po svatbě
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv často přemýšleli nad svatbou, Claire-Rose Smithová musela čekat dlouhých 17 let, než se v bílých šatech konečně mohla postavit před oltář a před Bohem slíbit svému muži věčnou lásku. Štěstí novomanželů ale netrvalo dlouho, žena dva dny po svatbě zemřela.

Neměli peníze na svatbu, tak spolu dlouhá léta žili na hromádce. Narodili se jim ale dvě krásné děti, které jim dělaly radost. "Byli jsme zasnoubeni sedmnáct let, mnohokrát jsme přemýšleli nad svatbou, ale nikdy to na našem vztahu nic nezměnilo," říká Gregory Smith

Když měl konečně přijít svatební den, nemohla Claire-Rose Smithová ani dospat. Věděla ale, že ze společného manželského života se příliš dlouho radovat nebude. Krátil se jí čas.

Claire totiž lékaři diagnostikovali rakovinu prsu a nemocnice se jí skoro stala druhým "domovem". Všichni věděli, že její stav se horší a je otázkou času, než Claire vydechne naposledy.

Související obsah

Než zemřela, rozhodl se Gregory splnit její velký sen. Claire požádal o ruku a ona souhlasila. Přípravy netrvaly ani týden, před oltářem si konečně řekli své "ano". Obřad byl velmi krásný, nikomu nevadilo ani to, že obřad se konal v nemocnici. Nevěsta navíc kvůli svému zdravotnímu stavu musela přijet na vozíku.

Po dvou dnech však bylo novomanželskému štěstí konec. Claire zemřela. Dojemný příběh vyvolal u lidí vlnu solidarity, nemocnici teď posílají štědré dary. A podpory se dočkal i sám Gregory s dětmi. Lidé mu pomohli nejen finančně, ale i právně. Může tak zařídit důstojný pohřeb

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz