Bydlení

Žena chtěla po rozvodu začít nový život. Sama si postavila dům!

Žena chtěla po rozvodu začít nový život. Sama si postavila dům!
Zdroj: facebook.com

Matka tří dětí byla po rozvodu zničená, ale rozhodla se, že si s plní svůj sen o krásném domově. Vlastníma rukama postavila dům u jezera, ve kterém začala nový život.

I smutné události v životě mohou znamenat nový začátek. Tak svůj příběh popisuje Kelley Lewis, mladá maminka tří dětí z amerického Ohia, která se po rozvodu rozhodla přebudovat celý svůj život. "Když se dostanete na úplné dno, máte možnost zůstat na dně, nebo na začít znovu," řekla Kelley zahraničním médiím.

Šikovná žena postavila vlastníma rukama domek na břehu jezera.Tehdy devětadvacetiletá maminka tří dětí si našla malý pozemek a začala plánovat, jaký styl domu si postaví. "Lákala mě možnost žít někde v přírodě," dodala.

Rozhodla se pro malou stavbu o velkosti 18 metrů čtverečních. Chtěla útulné bydlení, ale také potřebovala ušetřit peníze. Sama si nakreslila na papíře tvar, pak zaplatila výrobu a postavení nezbytné základní konstrukce. Zbytek domu však už postavila sama a nebylo toho málo!

Související obsah

Chopila se všeho - od izolace, rozvodu elektřiny, usazení oken, instalace kamen až po řešení recyklovatelného WC. Pokud si nevěděla rady, poradily jí její přátelé, nebo se podívala na návody na internetu. "Na internetu je hodně užitečných videí," vysvětlila. Dům je celý dřevěný a má dvě patra. Podle Kelley jim poskytuje dostatek pohodlí, navíc výhled na jezero je pro rodinu k nezaplacení.

Celá stavba trvala ženě zhruba dva roky. Dnes už si však užívá klidné prostředí v přírodě a vylaďuje poslední detaily. "Bylo to náročné, ale jsme šťastní," řekla žena. "Dům je ještě lepší, než si moje děti vysnily," uzavřela žena.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz