Týrání

Rodiče v Ostravě krutě týrali dcerku! Bili ji a pálili zapalovačem

Rodiče v Ostravě krutě týrali dcerku! Bili ji a pálili zapalovačem
Zdroj: Profimedia

Otřesný případ týrání teprve dvou a půlleté holčičky řeší Krajský soud v Ostravě. Podle obžaloby ji měli mlátit a pálit zapalovačem její vlastní rodiče. Navíc dívenka neměla dostávat najíst ani napít.

Několikrát trestaný Lukáš si podle obžaloby myslel, že holčička není jeho, a tak si na ní vybíjel zlost. Matka se k němu často přidala. Po dobu šesti měsíců zažívala dívenka peklo - rodiče ji bili, pálili a nedávali najíst.  

"Způsobili jí mnohočetné zlomeniny, a to jak horních tak i dolních končetin, popáleniny na různých místech těla, včetně intimních partií," popsala státní zástupkyně Jarmila Alizeyová. Děvčátko si následky některých zranění ponese do dospělosti. 

Krutost jejího otce neznala mezí. "Bil ji tyčemi od postýlky, kdy vlastně dvě tyče svázal dohromady, aby ten útok byl ještě razantnější," dodala státní zástupkyně. Podle obžaloby ji ale bila i matka, násadou od smetáku jí měla zlomit ruku. "Podílela se na tom, že dítě nedostávalo výživu, nedostávalo najíst, nedostávalao napít, podílela se na nadávkách," přiblížila Alizeyová.

Související obsah

Tímto chováním se měli obžalovaní dopustit týraní svěřené osoby a také trestného činu ublížení na zdraví. Podle obžaloby rodiče a 3 děti bydleli na ubytovně, žili ze sociálních dávek a oblečení pro děti sháněli v popelnicích. Děti drželi izolované v pokoji.

Nebýt babičky, nikdo by na týrání nepřišel. Partneři vinu svalují jeden na druhého, babička viní otce. V případě prokázání viny hrozí dvojici 5 až 12 let za mřížemi.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Agresivní učitelka surově bije malé holčičky! Zrůda nešetřila pěstmi ani kopanci

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Matka napsala dopis tyranům svého syna. Její slova vám vženou slzy do očí!

Lucie Cochlarová, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz