Lupiči

Lupiči hromadně znásilnili dívku, až skoro omdlela! Vysílali ONLINE

Lupiči hromadně znásilnili dívku, až skoro omdlela! Vysílali ONLINE
Zdroj: facebook

Téměř tříhodinový horor zachycující hromadné znásilnění mladé Švédky sledovaly desítky lidí živě na Facebooku. Někteří lidé si mysleli, že jde o hloupý žert, další napjatě sledovali, co se bude dít. Pouze jedna žena zvedla telefon a zavolala policii, ta dívku téměř v bezvědomí vysvobodila.

Bála se o život, lupiči jí mávali před obličejem zbraní a střídavě na ní zkoušeli různé zvrhlé sexuální praktiky. Švédka si podle všeho prošla opravdovým peklem, ze kterého jí až po dlouhých třech hodinách znásilňování vysvobodila policie.

Příslušníky zákona na hrozivé video upozornila 21letá Josefine Lundgrenová. "Strhal z ní oblečení a lehl si na ni," popisuje jeden z dramatickým okamžiků mladá svědkyně. "Nejprve jsem myslel, že to byl ubohý řízený pokus o vtip," popisuje další ze svědků.

Zdroj: facebook

Související obsah

Hlavní aktér zvrhlého filmu se neustále dívce smál a ponižoval ji. Video podle portálu The Local končí právě jeho výsměchem a volně na něj navazuje druhé video, na kterém násilníci podle státní televize SVT pro změnu tvrdí, že dívka ve skutečnosti znásilněná nebyla.

Policisté podle všeho stejného názoru ale nebyli. Vtrhli dovnitř, vysílání přerušili a trojici mužů zadrželi. Podle svědků byla dívka téměř v bezvědomí. Okamžitě se rozeběhlo intenzivní vyšetřování, místní policisté spolupracují i s forenzními vědci. Dívka je v péči lékařů, kteří ji mají ošetřit a případně zajistit potřebné důkazy, informuje portál Expressen.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ SNÍMKY: Žena ukázala, jak vypadá tělo po znásilnění! Varuje tak ženy před rande naslepo!

Znásilněná dívka vzala spravedlnost do svých rukou. Nepochopíte, co děsivého provedla!

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz