Karel Gott

Karel Gott chce nové písně! Nemůže ale sehnat skladatele

Karel Gott si stěžuje na nedostatek nových písniček. Rád by se přitom prezentoval nejenom starými hity, ale i novými kousky. Štáb televize Nova proto oslovil několik známých muzikantů a ti mluví jednohlasně. Pokud je Mistr požádá, složí mu píseň přímo na míru.

Zpěvák Karel Gott po prodělaní těžké nemoci zatím vystupoval pouze na malých a soukromých koncertech. Na své fanoušky ale samozřejmě myslí a plánuje prý už větší vystoupení.

"Zatím byla malá představení v Malostranské besedě, v takovém tom intimním klubovém prostředí, které mám od svých začátků rád. Lidi na sebe vidí a neunikne jim žádný detail. Příště už stejný formát bude ve větších prostorách," informoval Zlatý slavík.

Gott by své fanoušky rád překvapil i novou písní. Podle něj je ale v současné době nouze o kvalitní skladby. "Takový můj tichý cíl je, že budu mít něco nového. V této době je ale nabídka nových skladeb nebo nápadů pomalejší, než to bývalo," svěřil se zpěvák.

Štáb TV Nova proto zkusil oslovit několik hudebníků a producentů. Ti říkají, že by pro ně bylo ctí pro mistra nové písně skládat. Například Stano Šimor, který stál za comebackem Heleny Vondráčkové a koneckonců i Gottovým albem Pokaždé.

Související obsah

Desku společně nahrávali v Belgii před 15 lety. "Já bych tu výzvu vzal a budu velmi rád, když se ozve. Můžeme si zase sednout a napsat nějaký hit," prohlásil Šimor.

Napsat text nebo složit hudbu by neodmítl ani zpěvák Marek Ztracený. "Několik nocí bych nespal a udělal bych všechno proto, aby měl pěknou písničku. Nicméně přistupuji k tomu pokorně, není nic víc než psát písně Karlu Gottovi, takže já bych se přetrhl," přiznal Ztracený,

Na výběr tak každopádně Karel Gott má. Jeden ze svých největších hitů mistr zazpívá už v sobotu 18. února v novém pořadu Chart show na Nově.

Michal Čoudek/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz