Sex

Deset mýtů o penisu. Kdyby mohl mluvit, co by řekl?

Deset mýtů o penisu. Kdyby mohl mluvit, co by řekl?

Mluvící penis! Co by řekl, na co by si stěžoval a co by doporučil? Německý Bild zveřejnil deset ověřených faktů o různých mýtech, které o penisu kolují.

 

Jak to ve skutečnosti je, není otázkou zvyků. Polohu penisu určuje šourek, neboť jedno varle je nepatrně výše než to druhé. To zapříčiňuje asymetrii, konkrétně to, že se penis stáčí na jednu stranu. Tvrdí se, že ti, kdo jej mají stočeného doleva, jsou sexuálně velmi aktivní. 

Kdo by chtěl mít děti, měl by rozhodně vypnout chytré telefony. Jejich záření totiž ovlivňuje kvalitu spermatu a může dokonce omezit plodnost, uvádí rakousko-kanadská studie.

Sport obecně je dobrý na potenci. Nesmí se to ale přehánět. Optimální je sportovat dvakrát do týdne 20-40 minut: plavání, kliky nebo posilování. Pozor hlavně na cyklistiku! Více jak čtyři až pět hodin škodí.

Někteří muži opravdu dosáhnou erekce i přesto, že nemají na sex vůbec pomyšlení. U ostatních je to úzce spojené s chutí a libidem.

Ranní erekce není nic mimořádného. Je to poslední ze čtyř erekcí, které během noci nastanou. Noční erekce mají jen ve vzácných případech souvislost se sexuálním vzrušením. Stopoření vydrží často jen pár minut, ale občas může trvat i celou hodinu.

Když v časovém úseku tří měsíců od každého druhého pohlavního styku nastanou problémy s erekcí, měl by člověk vyhledat odborného lékaře a nechat si od něj poradit.

Související obsah

Může to být problém s cukrovkou, štítnou žlázou nebo dokonce jen nadváhou. Samozřejmě se mohou projevit potíže s vysokým krevním tlakem.

To je také normální, že se každé ráno nepostaví! Během puberty jsou noční a ranní erekce nejčastější a mění se to. S přibývajícím věkem to postupně odejde. Přesto se najdou muži vě věku 60-69, kteří mají erekci ve spánku.

Nadbytek užívání alkoholu není špatný jen zhlediska kocoviny. S přemírou pití nastávají u penisu problémy jako uvadávání či kolabování.

Studie z Ameriky dokazuje, že každý, kdo má ejakulaci alespoň 21krát do měsíce, nemusí onemocnět rakovinou prostaty. V porovnání s muži, kteří neejakulují více než sedmkrát do měsíce, byla jejich pravděpodobnost onemocnění o přibližně 20 procent nižší.

Určování délky penisu podle délky nohy, nosu, či zápěstí je pouhým mýtem. Velikost penisu není spjatá s velikosti jiného lidského orgánu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Dívka začala nosit penis na očích a strhla tím módní lavinu! Tohle musíte vyzkoušet také

JAKO ADAM A EVA: Justin Bieber ukázal obřezaný penis, jeho přítelkyně nezůstala vůbec pozadu!

bar, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz