Datum narození

Měsíc narození napoví, jací jste v posteli! Takhle ovlivňuje váš výkon

Měsíc narození napoví, jací jste v posteli! Takhle ovlivňuje váš výkon
Zdroj: Profimedia

Datum narození o vás vypovídá víc, než si myslíte. Podle astrologů ovlivňuje nejen váš život, ale také sexuální výkon. Přečtěte si, jak měsíc narození, ovlivňuje to, jací jste v posteli.

Světoznámá astroložka Suzie Kerr Wrightová prozradila, jak datum narození ovlivňuje sexuální život. Pro magazín Cosmopolitan vypočítala několik vlastností, které mají lidé narození v různých měsících. Zatímco třeba lednoví oslavenci jsou v posteli divocí, ti listopadoví rádi experimentují.

Leden

Lidé narození v lednu jsou konzervativní při seznamování, v posteli ale patří k těm nejdivočejším a rádi zkouší nové - i ty výstřední věci. Pokud se jim někdo opravdu líbí, dokážou ho vytrvale uhánět. Pokud ale nepocítí jiskru, ztrácí rychle zájem.

Únor

Únoroví oslavenci jsou dobrodružní, píše astroložka. V posteli umí být vášniví, ale svou pozornost často rozdělují mezi více lidí. Není lehké si je získat emocionálně. Pokud to ale zvládnete, odvděčí se vám i po sexuální stránce.

Březen

Nikdo netráví v posteli více času než lidé narození v březnu. Sex s nimi je intenzivní a intimní, protože svému partnerovi dávají všechno, co mají. Věnují mu veškerou pozornost a soulož je pro ně až spirituální záležitost.

Související obsah

Duben

Dubnoví oslavenci jsou nezávislí. Když už se ale rozhodnou někomu se zavázat, plně se jim odevzdají. Soulož s nimi bývá vášnivá a intenzivní, ovládá je totiž Mars, vysvětlila Wrightová. Zároveň ale platí, že je jeden člověk brzy omrzí a když s někým přestanou spát, znamená to opravdový konec.

Květen

Májoví rodáci jsou jemní, ale smyslní. V posteli se s nimi budete cítit naprosto pohodlně, mají rádi i sex jako takový. Komfort je pro ně důležitý i v životě obecně - chtějí se milovat v peřinách se saténovým povlečením a v krásně vymalované ložnici, anebo vůbec.

Červen

Lidé narození v červnu jsou takoví všeználci a chtějí si všechno vyzkoušet. A platí to i pro sexuální polohy a další postelové praktiky. Pokud máte rádi sex po telefonu, nebo vás vzrušují sprosté řeči, jsou to ti praví.

Související obsah

Červenec

S červencovými milenci si užijete jen tehdy, když s nimi máte hluboký citový vztah. Při sexu se chtějí cítit bezpečně - v takovém případě udělají cokoliv, aby uspokojili svého partnera. Rádi ho rozmazlují a stále se ujišťují, že má všechno, co potřebuje.

Srpen

Takoví lidé dokážou být buď extrémně sobečtí, nebo extrémně štědří - nic mezi tím. Buď se partnerovi plně odevzdají a poskytnou mu vše, co chce, nebo se s ním vyspí a ještě nad ránem zmizí. Nenávidí, když jim někdo v posteli nařizuje, co mají dělat, lehce raníte jejich ego.

Září

Lidé narození v září jsou sice vášniví, musí mít ale stále kontrolu nad svými emocemi. Jen tak se neodpoutají od svých starostí a přimět je se uvolnit dá opravdu zabrat. Ani dosáhnout orgasmu pro ně není snadné, jakmile se ale cítí milovaní, podvolí se vášni.

Související obsah

Říjen

Čas tráví raději lenošením, případně si udělají s partnerem romantický večer. Oddávají se různým představám, které si vysnili, a snaží se je naplnit. "Na věc" jdou pomalu a chtějí, aby jim romantika a zamilovanost vydržely co nejdéle.

Listopad

Nikdo není vášnivější než listopadoví milenci. Potřebují mít pocit, že partnera ovládají, zároveň ale chtějí být ovládáni. V posteli navíc zkusí cokoliv - jen aby mohli říct, že to zkusili.

Prosinec

Lidé narození v prosinci jsou, co se sexu týče, velice kreativní. Rádi si vymýšlí příběhy o sobě a partnerovi, milují hraní různých rolí a vydávání se za někoho jiného. Hlubšího citového spojení s nimi jen tak nedosáhnete, ale sex vás bude pokaždé bavit.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jaké porno nejraději sledují ženy? Tohle překvapivé zjištění zahanbí nejednoho muže!

TO JE POTĚŠENÍ: Máte ve spodní části zad dvě jamky? Víme, co to znamená!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz