Dagmar Havlová

Chvíle hrůzy Dagmar Havlové: Krvavý střet s obří dogou!

Chvíle hrůzy Dagmar Havlové: Krvavý střet s obří dogou!
Zdroj: facebook.com

Zatímco v drtivé většině domácností jsou vánoční svátky časem klidu, míru a setkávání s blízkými, vdova po prezidentu Václavu Havlovi Dagmar místo rozbalování dárků bojovala o život své milované fenky. Teď zveřejnila fotky, jak dopadla její boxerka po setkání s agresívní dogou.

S hororovým zážitkem se oblíbená herečka a bývalá první dáma "pochlubila" až osm týdnů poté, co její milovaná boxerka Grace skončila v čelistech agresivní německé dogy.
 

"Když jsem šla kolem nazdobených výkladů, vyřítila se ze dveří jednoho butiku obrovská černá doga. Její panička zůstala stát v norkovém kožíšku ve dveřích. Po dvou skocích tohoto osmdesátikilového mazlíčka, který na druhém konci vodítka neměl už svou paničku, jsem pocítila, co je totální bezmoc," popisuje Havlová traumatický zážitek na své facebookové stránce.Fenku se herečka samozřejmě pokoušela z čelistí mnohem většího psa osvobodit, ale prý jí bylo jasné, že když se pokusí použít sílu, zůstane kus Grace v mordě líté dogy.
 

"Mé kopání té obludě vůbec nebránilo v dalším útoku. Klekla jsem si ve strachu o život Grejsinky na zem, za šíleného řevu těch dvou i mě samé, a zuřivě jsem bušila do běsnící černé obří tlamy," vzpomíná Havlová.


Související obsah


Fence se poté povedlo vysmeknout a utéct, doga ale podle Havlové vypadala, že si alespoň smlsne na ní samotné, když jí "svačina" vyklouzla. Teprve pak zakročila majitelka obřího psa.
 

Havlová také vzpomíná na to, jak místo pohodového trávení Vánoc hlídala, aby si její fenka nevytrhala stehy a krmila ji léky proti bolesti.
 

"S Grace jsme byly nedávno na poslední kontrole. Zahojila se jí naštěstí i ta hnisající hluboká rána. Jen se bojí, kdykoliv se v její blízkosti nečekaně otevřou dveře," uzavřela děsivou příhodu bývalá první dáma.
 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz