APLIKACE TN.CZ
Prezident

Včera Zeman zkoušel auto, dnes dohlíží na těsnění! Co bude dál?

Prezident Miloš Zeman má třídenní návštěvu Královéhradeckého kraje opravdu pestrou. Zatímco včera usedl za volant nového modelu Škoda Kodiaq, dnes si prohlíží těsnění aut. Ještě ho čeká několik setkání a hurá do Jaroměře.

Druhým dnem pokračuje návštěva prezidenta republiky v Královéhradeckém kraji. Včera prezident strávil odpoledne ve vrchlabské automobilce, kde si prohlédl nový model Škoda Kodiaq, který brzy dostane na služební cesty (psali jsme zde). Dnes už si prohlíží v Červeném Kostelci společnost, která se zabývá výrobou těsnění do aut.

Společnost zaměstnává tisíc lidí a materiál dodává do každého čtvrtého automobilu vyrobeného v Evropě. Jde hlavně o materiál do dveří a kapot.

Související obsah

Stejně jako včera ve Vrchlabí, i dnes se setká Miloš Zeman se zaměstnanci podniku, kterým odpoví na několik otázek. Následuje oběd, u kterého s prezidentem zasednou významní podnikatelé v Královéhradeckém kraji.

Zhruba ve tři hodiny odpoledne přijede prezident k Městskému úřadu v Červeném Kostelci. Promluví s vedením města a poté u divadla pohovoří s občany. Podobný program ho ještě čeká mezi čtvrtou a pátou hodinou odpoledne, tentokrát ale v Jaroměři.

Petr Brzek/ lud, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz