Výměna manželek

Po Výměně: Jarda má doma novou ženu! Co se s Andreou stalo?

Po Výměně: Jarda má doma novou ženu! Co se s Andreou stalo?
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A tentokrát se situace vyhrotila natolik, že jedna z manželek natáčení předčasně ukončila. Jak na Výměnu vzpomíná?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Mnichova Hradiště, kterou tvoří Paulína (33), Luboš (34), synové Dominik (15), Luboš (2) a dcera Jiřinka (1). Na druhé straně se představila Andrea (39), Jaroslav (52), synové Lukáš (16), Patrik (12), Filip (10) a matka Jaroslava Marta (77), kteří žijí v Oslavanech.

Rodině z Oslavan se život obrátil naruby. "Život se mi změnil k lepšímu. Co se týče rodiny, už všechno řešíme spolu. S manželem jsme si začali rozumět, jako by to bylo na začátku. Pochopila jsem, o co bych přišla. Chovám se, jako bych to vůbec nebyla já. Říkají mi, že jsem nový člověk, že přišla nová manželka. Jsem spokojená a říká to i manžel," začala o svém novém životě mluvit Andrea.

"Otočilo se to o 360 stupňů. Nejprve jsme do Výměny šli z úplně jiných důvodů, ale když se potom nastavilo zrcadlo a my jsme viděli, jak se celá rodina chová, tak nás to stmelilo, rozumíme si. A nejenom my s manželkou, ale také s maminkou," přidal se Jaroslav.

Související obsah

Mezi manželi se toho po natáčení prý hodně vyjasnilo. "Ona mi potom řekla, proč se tak chovala. Nechtěla tady být, protože byla vytržená z toho, na co byla zvyklá, kde jsme dřív bydleli. Museli jsme si najít stejnou cestu, jak si navzájem vycházet vstříc. Já teď úplně zírám, je o mě perfektně postaráno," pochválil si soužití matky s manželkou Jaroslav.

Celkově se také změnil jeho pohled na manželku. "Když něco provedla, já jsem se jí ani nechtěl zastávat nebo ji chránit, protože jsem věděl, jaká je. To bylo vidět i u osmi očí, druhá strana mluvila o tom, jaká je, a já jsem s tím musel souhlasit. Teď by to bylo úplně jiné. Bylo to asi tou velkou změnou, že jsme se přestěhovali k rodičům a nevěděli jsme, do čeho jdeme. Každý byl zvyklý na něco jiného," popsal muž.

Jaroslav si dřív stěžoval, že vždycky všechno muselo být podle Andrey a že doma byla za generála. "Teď už to tak není. Když se má něco rozhodovat, řešíme to dohromady, i s maminkou (tchyní)," řekla Andrea s tím, že i pro tchyni to musel být šok. "Třicet let tady žili s tatínkem sami, teď jsme se sem nastěhovali s dětmi. Dva kluci jsou v pubertě, ti nedokážou být potichu. Já jsem navíc ten typ, který si těžko zvyká na nové věci. A mladí a staří si těžko na sebe zvyknou," vysvětlila Andrea.

Připomeňte si, jak se Andrea s Lubošem pohádali:

To, že si špatně zvyká na nové prostředí, stálo prý i za jejím rozhodnutím ukončit natáčení. "Byl to psychický kolaps. Nezvládla jsem to. Byl to i stesk, už jsem chtěla být doma. Myslela jsem si, že to zvládnu, ale nebyla jsem tak silná, jak jsem si myslela," vzpomínala. "Chci druhé rodině poděkovat za to, že mi ukázala, jaká jsem a jak jsem se chovala," řekla žena upřímně.

Andrea se netajila tím, že na své syny čas od času zakřičela. Dnes už je prý všechno jinak. "Teď, když bych měla zasáhnout, už to nedělám. Ujal se toho manžel. Shodli jsme se, že doma by měl velet manžel a já bych s ním měla všechno konzultovat," vysvětlila.

Související obsah

Problémy s tchyní byly před natáčením tak velké, že odmítala jíst u jednoho stolu se zbytkem rodiny a zavírala se ve svém pokoji. Změnilo se to? "Snažíme se jíst dohromady, alespoň nás pět určitě. Maminku nenutíme, když s námi chce jíst, tak s námi jí. Ona má v televizi ty svoje seriály," smáli se manželé. 


I děti se víc zapojily do chodu domácnosti. "Vysávají, umývají nádobí," pochválil je Jaroslav. "Nechci, aby za mnou za pár let přišla snacha a řekla mi, co jsem to vychovala za čuňata. Snažím se je naučit, že si musí umět uklidit. Už jsou dost velcí, aby si mohli pokojíček poklidit sami," dodala Andrea s tím, že uklízí celá rodina společně. Děti teď prý říkají, že tatínek je ten přísnější a maminka hodnější. "Ale pořád jsem měkota a romantik," přiznal Jaroslav.

Do Výměny už by rodina znovu nešla. "Už mi to dalo to, co jsem potřebovala vědět. Nemám zapotřebí to znovu opakovat," uzavřela Andrea. "Dvakrát člověk nevstoupí do jedné řeky," dodal Jaroslav.

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou k dispozici na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Skončila Výměna manželek předčasně opravdu kvůli Andree? Hlasujte!

FALEŠ VE VÝMĚNĚ? Pepa prozradil, co se dělo, když se vypnuly kamery! Tohle si Helena za rámeček nedá

mom, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz