Tvoje tvář má známý hlas 3

Aleš Háma se promění v drsného rockera! Poznáte, koho si střihne?

Aleš Háma se promění v drsného rockera! Poznáte, koho si střihne?
Zdroj: TV Nova

Už v neděli uvidí diváci druhý díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Maskérky a kostymérky opět vyčarují z osmičky soutěžících osobnosti ze světové i české populární hudby.

Aleš Háma naprosto šokuje diváky nedělního dílu přeměnou v kontroverzního zpěváka Ozzyho Osbourna. "Nejtěžší bude chytit jeho barvu hlasu a vyslovovat tak, jak vyslovuje on. Potom se budu snažit napodobit jeho chůzi a držení těla, protože on už je životem trošičku ofoukaný," směje se Aleš Háma.

O dokonalou masku se postaral tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: "Proměna vyžadovala dokonalou paruku a líčení se neobešlo bez černé tužky na oči, se kterou se opravdu nešetřilo. Nejnáročnější částí proměny bylo pomalování těla tetováním, stejným jaké má Ozzy Osbourne."

Související obsah

Kromě Aleše Hámy diváci uvidí Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v neděli od 20:15 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus. 
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz