Zahraničí

HIT INTERNETU: Student zahnal nudu, terčem vtipu se stal kantor

HIT INTERNETU: Student zahnal nudu, terčem vtipu se stal kantor
Zdroj: imgur.com

Každý člověk se v nudných chvílích snaží zabavit jiným způsobem. Student se na přednáškách obchodního managementu nudil natolik, že kreslil svého profesora ve vtipných pozicích. Zlepšoval se každou hodinou. Jeho výtvory se nyní staly hitem internetu.

Mladý student si příliš neoblíbil svého nového profesora. "Tento semestr nás obchodní management učil muž, který byl ale neuvěřitelně nudný," řekl mladík. "Přirozeně jsem si našel způsob, jak se v hodině zabavit. Jednu z těch otřesných přednášek jsem přemýšlel, jak dobře by se mi podařil vyučující nakreslit," vysvětlil muž, jak celý nápad vznikl.

Jeho profesor se mu tak stal aspoň modelem. Mladík byl překvapený, jak dobře se mu daří učitele nakreslit. Rozhodl se, že do podobizen vloží více kreativity a vtipu.

Profesora začal malovat v nelichotivých polohách - jak jede na jednorožci, nebo například nahého se psem. Vždy si obrázek vyfotil spolu s vyučujícím. Jméno profesora nezveřejnil. Také mladík zůstal v anonymitě. Jeho výtvory si ale našly na sociálních sítích spoustu fanoušků.

has, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz