Video

Chůva jako z hororu: Čtyřletou dívenku shodila ze schodů! VIDEO

Rodiče v dobré víře svěřili svou čtyřletou dceru do rukou profesionální agentury na hlídání dětí. To ale netušili, jaké péče se jejich holčičce dostane. Chůva ji totiž brutálně shodila ze schodů.

Měla se starat o to, aby se dívence nic nestalo, místo toho si ale dvaapadesátiletá Sarah Gableová na dítěti nejspíš chtěla zvednout sebevědomí. Holčička bude mít hrůzné vzpomínky až do smrti.

Incident se stal v centru péče o dítě Childcare of the Future v městě Primos v Pensylvánii minulý pátek. Vypečená chůva si ale nejspíš neuvědomila, že její chování snímá bezpečnostní kamera. Na videu je vidět malá holčička na vrcholu schodiště. V tom ji zničehonic žena prudce strčila a dívenka se zřítila z asi šesti schodů.

Teprve potom si nejspíš Gableová uvědomila přítomnost kamery. Za holčičkou přispěchala a pomohla jí vstát, přitom po očku záznamové zařízení sledovala. Jenže v té chvíli ji na záběrech viděla správkyně centra Shawayne Tavaresová.

"Byla jsem v šoku, takhle se tady o děti nestaráme. Proč by někdo chtěl strkat dítě ze schodů? Udělala to tak bezohledně, jako by to dělala už mnohokrát," popsala Tavaresová. Dívence se naštěstí nic vážného nestalo.

Související obsah

Gableovou z práce okamžitě vyhodili. Kromě toho ji policie obvinila z napadení, obtěžování a ohrožení dítěte. Z vězení ji pustili na kauci 25 tisíc dolarů (612 tisíc Kč).

mom, TN.cz

K tématu Video

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz