Tvoje tvář má známý hlas

Čtvrtina Tváře je za námi: Jak si vede váš favorit? PŘEHLED BODŮ

Čtvrtina Tváře je za námi: Jak si vede váš favorit? PŘEHLED BODŮ
Zdroj: TV Nova

Soutěžící hvězdné show Tvoje tvář má známý hlas mají za sebou první čtvrtinu a je to pořádná jízda! Diváci mohli svým oblíbencům držet palce celkem už třikrát, aktuálně jsou ve vedení ženy.

Nové díly Tváře jsou nabité skvělými vystoupeními i originálními proměnami, které každou neděli strhnou statisíce diváků. Naposledy to na pódiu rozjely takové hvězdy jako Hana Zagorová, Adele, operní zpěvák Plácido Domingo nebo rapper Pitbull v podání Markéty Konvičkové, která svou proměnou všechny naprosto odzbrojila a kolo suverénně ovládla.

Dostala neskutečných 45 bodů, čímž se rychle vymrštila z posledních příček v celkovém hodnocení vzhůru - aktuálně drží krásné stříbrné místo. Na vedoucí Tatianu Vilhelmovou i tak ale ztrácí téměř 20 bodů! Talentovaná herečka se do čela tabulky dostala už po druhém díle, kde zazářila jako malý Michael Jackson.

Na lavici vítězů ale sedí ještě další tři soutěžící. Třetí příčku s 68 body shodně drží oblíbený herec Milan Peroutka, od začátku hlavní favorit soutěže Martin Dejdar a bavič Aleš Háma.

Velkým překvapením ve Tváři je pak Adéla Gondíková, které diváci před spuštěním nové řady dávali nejmenší šance na to, že by mohla soutěž ovládnout. Byla to ale právě Gondíková, kdo hned v prvním díle všechny dostal do kolen a mohl darovat první vítězný šek.

V celkovém pořadí se po dalších dvou kolech ale propadla. V současné době má 67 bodů - stejně jako Martha Issová a Ondřej Ruml. Ten v neděli překvapil jako vynikající operní pěvec Plácido Domingo.

Související obsah

Vítězná vystoupení z prvních dílů:

1. díl

2. díl

3. díl

Na poslední odvysílaný díl se můžete podívat zde, všechny epizody najdete na VOYO. Další díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v neděli ve 20:20 na TV Nova!

ČTĚTE TAKÉ:

TVOJE TVÁŘ: Takové přípravy jednoho dílu show tu ještě nebyly!
TVOJE TVÁŘ: Hana Zagorová osobně učila Aleše Hámu!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz