Domácí

Tragédie zasáhla Kladno, školačka zemřela po pádu z okna

Neštěstí se stalo v pondělí večer v Kladně. Mladá dívka se zabila při pádu z velké výšky, pravděpodobně spadla z okna nebo balkonu panelového domu. Případem se zabývá policie, zatím není jasné, zda šlo o náhodu, sebevraždu nebo něco jiného.

Tragédie se stala v pondělí večer v kladenské ulici Vašíčkova. Nezletilá dívka utrpěla velmi vážná zranění při pádu z velké výšky, pravděpodobně spadla z balkonu nebo okna. Podle informací mluvčí záchranářů Petry Effenbergové probíhala telefonicky až do příjezdu sanitky asistovaná resuscitace nezletilé.

Po příjezdu sanitky převzali zraněnou záchranáři, kteří se dívku snažili několik desítek minut oživit. Poblíž kroužil vrtulník, který byl připraven zraněnou transportovat do nemocnice.

I přes veškerou snahu záchranářů se bohužel nezletilou dívku zachránit nepodařilo, vrtulník se tak vracel na základnu prázdný.

"Mohu potvrdit nešťastnou událost, při které mladá dívka přišla o život. Vzhledem k nízkému věku dítěte nemůžeme poskytnout další informace týkající se vyšetřování, které je v samých počátcích," komentoval případ policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

Související obsah

Policisté tedy nepotvrdili, zda případ vyšetřují jako sebevraždu, nešťastnou náhodu nebo zda šlo o násilný čin.

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz