Peníze

Přivydělávala si a objevila skvělý byznys: Živí ji špinavé kalhotky!

Přivydělávala si a objevila skvělý byznys: Živí ji špinavé kalhotky!
Zdroj: Twitter

Co je pro některé naprosto nechutnou záležitostí, je pro druhé sexy podnikáním. Kamarádky Dani a Debbie šokovaly veřejnost prodáváním svých nošených špinavých kalhotek, ukázalo se ale, že ve skutečnosti jde o skvělý byznys.

Ze všech stran slyší tvrdou kritiku, Dani a Debbie si z ní ale příliš hlavu nedělají. Pro někoho zvrhlé podnikání totiž skvěle vynáší, kamarádky si prodáváním nošených kalhotek vydělaly pořádný balík.

Standardní balíček 24 hodin nošeného špinavého spodního prádla prodávají na svých stránkách Hot Housewives Dirty knickers za 22 liber (682 korun). Když si ale připlatíte, můžete dostat i balíček na míru - dívky dokonce nabízejí i bonusy jako žhavé fotky, extra sexy prádýlko a někteří klienti poptávají i speciální kalhotky poskvrněné během periody.

Související obsah

"Zpočátku jsme to braly spíš jako zábavu, ale po čase jsme zjistily, že po tom byla opravdová poptávka a my začaly vydělávat více peněz, než jsme čekaly. Rozhodly jsme se proto začít brát to vážně," vysvětlily dívky začátky svého podivného podnikání pro britské Metro.

Jejich klientela je velmi různorodá, většinou si ale o doručení balíčku říkají nezadaní muži. Ani manželé zatloukající celou věc před svými partnerkami ale nejsou výjimkou. "Měla jsem jednoho chlápka, který chtěl ode mě objednávku a jehož žena byla nemocná. Ačkoli se velmi milovali, neprožívali žádné intimnosti," zavzpomínala jedna z dívek. "Říkal, že chce 'cítit vůni ženy', rozumněla jsem mu," dodala.

Právě touha po "kontaktu" se ženou udělala z posílání špinavého prádla výhodný byznys. "Můj muž ví, co dělám a je s tím absolutně v pohodě," řekla Dani. "Není tu prostor pro žádný fyzický kontakt, takže nemá pocit, že by šlo o nějakou zradu," dodala.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAPAS AŽ NA PŮDU: Poslal zaměstnavateli životopis. Bohužel v něm omylem nechal ostudný odkaz

PRO SILNÉ POVAHY: Žena olizuje lidem oční bulvy a oni jí za to platí! Proč to dělá?

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz