Denisa Grossová

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem
Zdroj: Profimedia

Ze starší dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrostla blonďatá kráska! Denisa se věnuje fotografování a zpěvu, ale také modelingu před objektivem přítele Robina Puškáše. Vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní. Podívejte se, kam se vydali na dovolenou.

Denisa Grossová, dcera bývalého a bohužel tragicky zesnulého expremiéra má za sebou období plné zvratů. Vyrovnat se s tragickou smrtí jejího otce jí pomohla rodina, ale také vztah. Denisa se zamilovala do o 9 let staršího Robina Puškáše, muzikálového kolegy a profesionálního fotografa.

Páru ale rozhodně velký věkový rozdíl nevadí, už jsou spolu dva roky. Každou chvíli vyráží na romantické výlety a dovolené. Kromě Floridy, kde Šárka Grossová se svými dcerami Denisou a Natálií tradičně tráví léto, se vydali i do Itálie, rakouských Alp nebo Londýna.

Tentokrát si zamilovaná dvojice zaletěla do Thajska. Na sociální sítě přidávají desítky fotografií, které ukazují bělostné pláže, vysoké hory a azurové moře. A také Denisku, z níž je v 19 letech krásná blondýnka, a tak není divu, že Robinovi ochotně pózuje a on ji ještě radši fotí.

Související obsah

Denisa s Robinem se ale neválí jen u moře. V Thajsku vyzkoušeli i spoustu adrenalinových sportů a navštívili různé chrámy a další památky.

A pokud si snad myslíte, že Robin s Denisou cestuje po světě za peníze rodiny Grossových, jste na velkém omylu. Mladý fotograf je ve svém oboru úspěšný - umí se otáčet a vydělat peníze. Důkazem je to, že celý fantastický výlet od nej jeho milovaná Denisa dostala k narozeninám!

Podívejte se sami v GALERII, jak si cestu do Asie užívají.

epa, TN.cz

K tématu Denisa Grossová

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz