Magazín Víkend

VÍKEND: Mentalista zhypnotizoval naši moderátorku

Mentalista se pokusil dostat do nejtajnějších koutů mysli redaktorů Víkendu.

 Přečte vaše myšlenky, silou vůle ohne lžíci, lusknutím prstů vám znehybní tělo. A nebo s vámi hodiny hraje skořápky, aniž byste alespoň jednou vyhráli.

Podle mentalisty Jakuba Kroulíka v tom není žádný podvod. Může za to prý náš mozek, do kterého se umí dostat. Jak uspěl při výletu do hlav redaktorů Víkendu, vám ukáže Svatava Suchardová.

Související obsah

Další reportáže z magazínu Víkend najdete ZDE.

TN.cz/vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz