Výměna manželek

Majka se pustila do druhé ženy z Výměny! Jednu věc neskousla

Majka se pustila do druhé ženy z Výměny! Jednu věc neskousla
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste viděli, jak zvládla Monika život na moravském venkově a jestli si temperamentní Marie poradila s náhradním manželem závislým na počítači.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli rodinu z Chomutova, kterou tvoří Monika (42), její manžel Aleš (35), synové Jakub (15) a Aleš (8) a dcera Šárka (7). Na druhé straně jste se seznámili s Marií (35), manželem Adamem (31) a dcerami Natálií (14) a Julií (3), kteří žijí v Čebíně.

Pro Majku byl příjezd do náhradní rodiny šok. "Pro mě to bylo hrozné. Ty návyky, čistota a všechno kolem bylo úplně jiné, než na co je člověk zvyklý. Když vyrůstáte v něčem jiném, tak to máte jinak nastavené. Tam nebylo nastavené vůbec nic. Ani na dětech nebylo vidět, že by je k něčemu vedli," posteskla si Majka.

"Strašně mě štvalo, že mají za mámu takovou ženskou," přiznala. "Já to mám nastavené tak, že ženská by se měla postarat o všechno kolem a vést děti k něčemu do života. Otec by měl vydělávat peníze, samozřejmě i žena by mohla něčím přispět. Ale v druhé rodině určitě něco zanedbávají," myslí si.

Řeč přišla také na závislost náhradního manžela na počítači. "Myslím, že každý si potřebuje svým způsobem nějak odfouknout. Já si taky někdy zahraju hry. Je to návykové, ale člověk si to musí nastavit tak, aby to bylo jen pro jeho potřebu. Když se to nepřehání, tak je to v pořádku, nemá cenu nic zakazovat," popsala Majka.

Související obsah

I Adama náhradní manželka v některých ohledech štvala. "Pořád dokola mluvila o tom stejném, pořád si stěžovala, jak to má hrozné. To se nedalo poslouchat. Řekla to mně, pak někdo přišel, tak to řekla dalšímu...Ve finále to stejně nebyla tak úplně pravda," vzpomínal.

Ačkoli Adam na první pohled působí jako drsňák, přiznal, že po manželce se mu stýskalo. "Člověk si řekne, že deset dní je krátká doba. Ale když není vůbec žádný kontakt a člověk neví, co se děje, je to fakt dlouhá doba," řekl. "Vážíme si víc věcí, které jsme dřív brali automaticky," dodal.

Majka už by znovu do Výměny nešla, připustila ale, že to byla dobrá zkušenost. To Adam by s další účastí problém neměl. "Já jsem s Monikou větší problém neměl, těch deset dní tady byla lambáda. Blbý je jen to, že nevíte, co je s vaší ženou," zakončil.

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz