Rvačka

Drsný útok na diskotéce! Kopance do hlavy zachytila kamera

Policisté ve Znojmě vyšetřují brutální útok u místní diskotéky. Dva muži tam napadli mladíka. Na svou oběť si počkali před podnikem. Mlátili ho pěstmi a kopali do hlavy. Útok byl tak surový, že mladík skončil v bezvědomí. Rvačku zaznamenaly kamery strážníků, kteří oba prchající násilníky pak velmi rychle dopadli.

Na záběrech je vidět, jak nic netušícího mladíka napadnou dva útočníci a bijí ho pěstmi do hlavy. Agresivitou vyniká mladík v baseballové čepici, kterému zdatně sekunduje jeho kumpán v bundě s kapucí na hlavě.

Jakmile oběť spadne na zem, útočník ho několikrát kopne do hlavy. Konflikt pokračuje hádkou vestoje. Před dalšími útoky pak brání zraněného mladíka náhodný svědek. Agresor v čepici však ještě stihne vykopnout oběti mobil z ruky. Napadený mladík upadl do bezvědomí a záchranka ho odvezla do nemocnice. Agresoři poté z místa činu utekli.

"Strážníci oba útočníky dostihli v nedalekém městském parku asi sto dvacet metrů od místa činu. Nejagresivnějšího mladíka spoutali a oba podezřelé pak předali státní policii," řekl Petr Hladký, manažer prevence kriminality MP Znojmo.

Související obsah

Podle informací televize Nova si spolu vyřizovali účty amatérští fotbalisté a hokejisté po předchozím konfliktu na diskotéce. Policie případ dále vyšetřuje.

vrl, Ondřej Požár, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz