Poražený kouč neudržel nervy. Dotěrného fanouška skopl k zemi

Trenéři Frank Lamprad (zády) a Patrick Vieira (čelem) Zdroj: profimedia.cz

Goodison Park ve čtvrtek večer zaplavila vítězná atmosféra. Domácí Everton senzačně otočil zápas s Crystal Palace (3:2) a kolo před koncem ligy si zachránil místo v Premier League. Po zápase o emoce nebyla nouze. Ty své neudržel na uzdě trenér poražených Patrick Vieira, který skopl neukázněného fanouška.

Csaplárova past zafungovala na jedničku! Crystal Palace, uchlácholené poločasovým vedením 2:0, v druhé půli zaskočily góly Michael Keanea a Richarlisona. Senzační obrat pět minut před koncem dokonal Dominic Calvert-Lewin.

Po vítězství na Goodison Parku vypukly divoké oslavy. Fanoušci z tribun vběhli na trávník a společně slavili vítězství znamenající setrvání v anglické Premier League. Ne všichni však s domácími sdíleli vítězné nadšení. ​Emoce na uzdě po ztraceném zápase neudržel trenér Crystal Palace Patrick Vieira. Fanouška Evertonu počastoval nahodilou kombinací zakončenou low-kickem. Poté, co se fanda vyškrábal zpět na nohy, útok opětoval. Naštěstí přihlížející včas střet roztrhli a podrážděného trenéra odvedli.

Skopnutý fanoušek si však o výchovnou lekci koledoval. Z prvního záběru je vidět, jak na zdrceného trenéra dotírá a gestikuluje mu před obličejem. Z jiné nahrávky je pak zřejmé, že Vieirovi nadával a u obličeje mu mával vztyčeným prostředníčkem. "Nemám, co k tomu říct," komentoval své chování 45letý Francouz pro incidentu.